Atletik Fitness Yarışmaları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar arkadaşlar. 2 yıldır Vg yapıyorum. 180 boyunda 20 yaşımdayım.79 kgyim. Kol ölçümü biliyorum 38 cm.

Benim hiçbir zaman body builder olma hayalım olmadı.Ama hep o sörf şortuyla o podyumda elimi belime koymak benim hayalim oldu.O müzik eşliğinde belimi yana doğru çevirmek hep hedefim oldu.Son 3 e kalanlarda adımın okunması hep hayalim oldu.GYM'e giderken attıgım her adımda o an aklımda.Atletik fitness yarışmalarına katılmak istiyorum.Yurtdışında öğrenciyim 3 yıldır.Ama Tc vatandaşıyım ve sadece TC de yapabilirim bunu.Yazın 3 ay Türkiyedeyim hep.Yurtdışında Türkiyedeki gibi salon sahipleri yetiştirmiyor kimseye karışmıyor.Personal Trainer mantığı var.Yani beni destekleyecek bir hocam yok.Bir kulübüm de yok.Ben bu işi nasıl yapabilirim ? Nasıl bu yarışmalara katılabilirim ? Gerekli bazı şartları biliyorum ama belirtilmeyen şartlarda var.Mesela ortalama ölçülerimiz neler olmalıdır ? Ona göre çalışayım diyorum mesela.

Lütfen bana yardımcı olunuz.Çok teşekkürler.

elezar bunu beğendi.
  2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Bende katılmayı düşünüyor um Türkiye de süreç nasıl işliyor bilgilendirecek olan varsa sevinirim

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Güncel

Sayfayı Paylaş