Atarlı giderli ögretmenler :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bazen görüyorum ne kadar kızarlarsa kızsınlar sadece bagıran hocalar ama bunların tam tersine ögrencilere atar yapanlarda var bugün bilgisayar destekli çizim dersindeyiz hocaların konuşması aynen bu şekilde
    Şu sorunlu ögrencileri başka yere alalım böyle olmuyor bide yüksek sesle isimde veriyor insan hiç düşünmezmi o çocugun gruru varmı kalbi kırılıcakmı hiç umursamadan bu lafı söyledi bide arkadaş yardım istedi geldi yanına hoca düzeltmeye ugraşıyor arkadaşta dedi hocada sanırım bilmiyor pc kullanmayı ögretmen sert bi şekilde aynen şu lafları sarf etti sen benim bilmedigimi nerden çıkarıyorsun ben iki tane üniversite bitirdim sizinlemi ugraşıcam aynen bu lafı dedi tam o sırada decektim istemiyorsan bırak meslegi ama saygıdan ses çıkarmadım sonra ben bi soru sordum konunun adını bilmiyordum duydu yüzüme baktı cevap dahi vermedi sanki hoca degil misafir gerçekten böyleleri çok sinirimi bozuyor ya bu meslegi istemiyorsan bırak seni zorla tutan yok haksızmıyım bide bugün kitap okuyoruz 4 sayfa okudum kapattım kitabı derste arkadaşlarımla takılıyorum okuyanları yazıyor baktım sınıfın yarısını çizmeye başladı sonra dedim hocam 4 sayfa okdum yok okumadın dedim görüşücez senle geçtim sırama oturdum bu bakıyor dik dik bende bakıyorum sonra ne görüşücez ya ne görüşücez sen napıcan bana böyle bagırdı göster kitabını ne okudun göster flan diyor fırsat bu fırsat çıkardım kitabı dedim alın kitap bu şu sayfadan şuraya kadar okudum özet çıkar dese saniyede anlatırım o derecce sonra yazdı okudugumu gerçekten bugün acayip sinir oldum hoacalara ayrıca görüşürüz lafınıda ters bi maksatlada söylemedim söylerken bildigimiz güldüm bu direk ciddiye alıyor ya sen 35 yaşındasın şakayı ayırt edemiyormusun ha bişeyde ısrar ettim dedim sizin dersinizde bidaha kitap flan okumacam nede olsa okusakta saymıyorsunuz. hadi bana kitap konusunda yaptıklarını ben alttan alırım ama sınıfta olan bazı arkadaşlara sorunlu demesi yok ikitane üniv bitirdim senlemi ugraşıcam demesi sinirimi bozdu :D

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Bi kac sene sonra hayata hic görmicegin insanlar icin kendini üzmeye gerek yok

Octagonx bunu beğendi.
  3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam öylede işte insan haksızlıga hakarete gelemiyor bide akdaşalara sorunlu flan dedi o canımı sıktı yok sizinlemi ugraşıcam flan diyor yok ben çok güzel adam döverim bide ne konuşsak kendi üstüne alınıyor hayır yani sanırsın ki çok önemli birisi umrumuzda olmayan bi insan sadece Allahın izniyle liseyi bitireyim tek istegim o o yüzdende ses çıkarmıyorum :)

4. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    karakterin olgunlaşmış olsaydı "he" deyip geçerdin

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yav he he

6. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Hocaları sevmem. Onlar da beni sevmez. Güzel.

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Geçen yıla kadar bende sevmezdim hatta nefret ederdim bu sene yeni hocalar geldi aralarından 2 3 tanesini seviyorum sadce onlarlada arkadaş gibiyiz aramızda fazla yaş farkıda yok yapılan espiriden anlıyorlar buda bize avantaj :D

clades bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş