Asyadaki şampiyon sporcuların güç ve kuvvet sırları

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Militan_Mavisi tarafından 12 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    uzun detayli yazilar bekliyoruz cabaniz icin tesekkurler.
    takip

Militan_Mavisi bunu beğendi.
  2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Teşekkürler hem video hem de kitap çevirisini aynı anda yaptığım için biraz uzadı, ayrıca kendi uzmanlık alanım ile ilgili arada bir Amerikaya gidip geliyorum, bir de İspanyolların Body Building forumunda üyeyim, onlara da videoyu İspanyolca ya çevireceğime söz verdim, haliylen iş uzuyor ama boş vakitlerimde 10 dakikayı bile değerlendirmeye çalışıyorum.
    Söz verdim, bari adam gibi iş yapıp yerine getireyim.

Önümüzdeki ayın sonunda Kuzey Irak'ta "nanoteknoloji" üzerine bir konferans vereceğim. Konferansı Kürtçe vereceğim ama Türkçe Altyazı ekleyeceğim, eğer bu konulara meraklı arkadaşlar varsa, özelden bana yazarlarsa videoyu özel mesajla paylaşırım. Ya da forumda herkesin beğenisine açarım, bu konuya meraklı bir arkadaşımız varsa dahi ona ulaşmak beni sevindirir.
    Aslında Türkiye bilimin çoğu konusunda çok geri kaldı ama nanoteknoloji Dünyada henüz çok yeni, Türkiye bu alana yoğunlaşabilse, büyük bir ivme kazanır. Henüz makas açılmamışken...

Sawtain bunu beğendi.
  3. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Takipteyim Videoları Bekliyorum :) Emeğine Sağlık