Askerlik ve Vücut geliştirme Acil Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve llAmorphisll tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. llAmorphisll

llAmorphisll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu sporu 5 yıldır aktif bir şekilde yapıyorum hiç aksatmadım :) şimdi şubat celbinde kısa dönem olarak askere gidecem haliyle kafamda deli sorular var askerde vucudumuzu nasıl koruyacaz sonuçta beslenmemiz evdeki gibi olmayacak kas kaybı olacak haliyle hacimce küçülme meydana gelecek peki kaç ay sonra eski formumuza kavuşabiliriz mekik şınav barfiks dips bunlar dışında ne yapabiliriz ayni konudan müzdarip arakdaşlar yorum yaparsa sevinirim veya gidip yapan ne gibi önlemler alan arkadaşlar yorumlarsa çok çok makbule geçer teşekkürler şimdiden :)

2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Kas kaybi kacinilmaz ama antremani duzgun yaparsaniz ve geceleride farkli antremanlar yaparak ilerleye bilirsiniz en son bi arkadasim gitti geceleri antreman yaptigi icin geldiginde aşırı define olmustu eski halinden bile bayagi bi iyiydi mft28 antremanlarina bi bakmanizi oneririm ve askerlikte kogusta yapilan antremanlar var onlara bi bakin tekrar edin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. llAmorphisll

llAmorphisll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ey
    eytw kardeşim bakıyorun

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bizim alayda sivilden vücut yapıp gelmiş iki tane manyak :) vardı. bakardım sabah kalkıp mekik çekiyor, gece yatarken dips, ya da gidiyor şınav... sonra gidip komutanı ikna edip, bir kaç teneke kutusuna beton döküp halter yaptılar. onlarla çalışıyorlardı. tutamazsın bu adamı. hiçbişey bulmasa, alt devre askeri tutar onunla press yapar.

Sayfayı Paylaş