Art Arda Yapsam Sıkıntı Olur Mu ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Haxcı tarafından 30 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Evde kendi çapımda spor yapıyorum.Bu programı art arda 2 gün uygulasam vücudum için sıkıntı olur mu ?

Program şu beyler:
    Isınmanın ardından 10 dk gölge boksu
    10 dk yarım kiloluk dumbella gölge boksu
    3 dk planke duruşu
    Şınav
    Tuğrabozan el yayıyla çalışma 4x10
    Islak havluyu sıkma 2-3 dk

Programım çok ağır değil gibi bu yüzden art arda 2 gün yapmam sıkıntı olur mu ? Programda en çok bileklerimi yoruyor gibiyim.Bu sıkıntı olur mu ?

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    olmaz ancak boks çalışıyorsan ip atlama koşu gibi şeylerde yapman lazım

3. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    İp atlamada vardı onu yazmayı unutmuşum.Bir soru daha sorayım o zaman.Spor yaptığım günler beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum ama malesef protein olarak çokta iyi beslenemiyorum.Bir tek spordan sonra akşam yemeğinde iyi protein alıyorum.Bu açıdan sıkıntı olur mu ? Yani süreklilik olduğu sürece vücut yapılır mı ?

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    sercan ulusoy var böbrek hastası o da beslenemiyor çok iyi bir vücudu var yani yeterli protein alamasanda gelişirsin ancak protein alsan daha çok gelişirsin yani gelişimin devam eder iyi beslenemesende ama yüzde 30 antreman yüzde 70 beslenmedir vücut geliştirmede o yüzden sen yüzde 30 luk gelişirsin ama bokstan bahsediyorsan yüzde 80 lik bir gelişim sağlarsın yetersiz protein alımında

Sayfayı Paylaş