Artık egzersizlerden kalıcı sonuç almak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melt tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. melt

melt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.
    20 yaşındayım, boyum 1,60 ve kilom 70. bundan 6 ay önce jillian michaels 30 day shred ile level 3e kadar geldim ve 70den 64 kiloya düşmüştüm.
    Spora başlamadan önce hastanede tiroid ve şeker testi yaptırdım ve ikisinde de bir sorun çıkmadı. Ama sorun şu ki; şehir dışında okuyorum ve evdeyken yaptığım sporların karşılığını
    çok güzel almışken, tatillerde İstanbula dönüyorum ve tatil bitiminde tekrar 70 kiloyum.
    1 ay spor salonuna gittim ama okuduğum yerde sadece 1 tane spor salonu var o da yeterli değil. Gerektiği kadar ilgilenmiyorlar, en basiti hareketi doğru mu yapıyorsun yanlış mı onun bile kontrolü yok.

Herneyse, sonunda eve mekik aleti, kondüsyon bisikleti, plates topu ve plates lastikleri aldım.
    Bu kiloya alışkın değilim ve ne kadar zor olursa olsun fazla yağlarımdan kurtulmayı kafama koydum.
    Sizlerden istediğim evde bu aletlerimle nasıl bir egzersiz programı uygulamalıyım? Kendi kafama göre yaparsam eminimki fazla kilolar yerine sağlığımdan olurum.
    Bir de dengeli beslenme için neleri önerirsiniz.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-10'a aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Kural 10- Mesaj Kirliliğine Yol Açmayın :

10.1. Sabırlı Olun :
    10.1.1 İkinci baskı yapmayınız yani aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "Edit" butonunu kullanmalısınız.
    10.1.2 Başlığınızı güncel tutmaya çalışmak için “kimse cevap yazmayacak mı?", “güncel!” gibi ifadeler yazmak yasaktır. Lütfen sabırlı olun, başlığınız kurallara uygun olduğu sürece cevap gelecektir.
    10.1.3 Cevap alabilmek için açılan bir başlığın aynısının ya da benzerinin tekrar açılması yasaktır.

10.2. Başlıklara içi boş mesaj (flood) atmayınız. '' +1, smile, teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize bir şey vermek bir yana zaman kaybettirecek, mesaj sayınızı artırmaya çalışıyorsunuz imajı verecek ve en önemlisi mesaj kirliliği yaratacaktır.

10.3. Başlıklara, başlıkla ve konuşulan konu ile alakası olmayan (offtopic) mesaj/mesajlar atmak yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

evde yapabileceğin hareketler ve beslenme programını kendine uydurmak ve sağlıklı olduğunu bilmek şartıyla uyarlayabilirsin
    forumda epey konu var
    arama butonunu kullanmalısın
    tahmin ettiğinden daha çok şey öğreneceksin
    hem okuyacak hem bilinçleneceksin benim önerim bu
    aldığın aletlerle beslenmenede dikkat ederek fit bir vucuda kavuşabilirsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş