Artık dayanamıyorum ....

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Ben 16 yaşında 10.sınıfa gidiyorum. Çok mutsuzum aç değilim susuz değilim . Ailem bana bakıyor ancak sürekli kavga ediyorum. Babamla annem sürekli kavga ediyor annem küs gidiyor ananeme annemle gidiyorum hep. Babam sürekli saçma sebeplere kızıyor acıkıyorum yemek yerim kızıyor. Derslerim çok kötü 12 dersten 6 sından kalmısım büyük ihtimal bu sene sınıf tekrarı. Babamı sevemiyorum kendinden soğuttu küfür ediyor bana çok az kaldı sabrım tükeniyor duvarları yumruklayasım geliyo . Kız arkadaşım sigaraya başlattı beni. Artık o da yok sigara içiyorum okulda hayat umrumda değil annem sayesinde dayanıyorum bu kadar . Spor zaten yapamıyorum artık 2 lira harçlıkla ne yapacağım bilemiyorum.

2. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Liseyi bitirene kadar sabret, farklı bir şehirde üniversite kazan, orada hem oku hem çalış ufak ufak kendi hayatını kur.

ZWEX ve Eskişehirspor bunu beğendi.
  3. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Bende 10 a gidiyorum . Benimde Matematik Zayıf . Diğerleri İyi . Annem gil zayıf aldığımı söyleyince kızmadılar .Çünkü Bana güveniyorlar o dersi düzelteceğimi biliyorlar. Sporumuda yapıyorum. Sana tavsiyem derslere biraz daha asıl ailenin güvenini kazan

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Akşam akşam üzdün beni genç dostum. Boş laflarla gönlünü etmek istemem, biliyorum ki ateş düştüğü yeri yakar, ama aileler de bazı bazı olur böyle şeyler, kimi zaman çok bunalır anne babalar, bazen de biri sapıtır, çoğu zaman da düzelir. Herkesin zor zamanları vardır, bunlar da senin zor zamanların, herkesin başına bunların gelebildiğini, çok daha kötülerinin her gün birilerinin evinde yaşandığını unutma, şu yaşadığın şeyleri büyük ihtimalle unutacağını bil yeter, zaman neleri gömüyor, nelerin üstünü örtüyor tahmin edemezsin. Sigara da dostun falan değil, bağımlı olmadan vazgeç, hem sağlığını hem de harçlığını harcama.

5. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Benden çok daha kötüleri var biliyorum şu aralar kafami takmamaya çalışıyorum babam bisey söylediğinde duymamis gibi yapiyorum annemle konuştum derslerini düzelt dedi düzelticem su gencecik hayatimda bu kadar erken pes etmemem gerekli ileriye bakmaliyim babam umrumda değil olmadi ananemde kalirim pes etmek bana göre bisey degil spor salonuna yazilcam harcligim eskisine dönecek annemle konuştum biriktirir giderim 40 TL biriktirmek zor degil

zeo64 ve Burako6 bunu beğendi.
  6. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    İşte budur :) . Hayatta karşılaşabileceğin zorlukları yaşıyorsun kimse ne çektiğini senden iyi bilemez fakat buradaki abilerin , kardeşlerin sana yardımcı olmak adına yorum yapıyor şu sigarayı bırak maddi manevi külliyen zarar. Derslerine bak kız arkadaşın olacaktır elbette doğal bir durum fakat pek takma bana kalırsa hayatın daha başındasın okumana bak derslerine yoğunlaş en azından anneni mutlu edersin. Kendine iyi bak kardeşim yılmak yok :)

zeo64 bunu beğendi.
  7. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Benim kız arkdaşımda yok . Sap sap dolaşıyoz biz . Eskiden kiloluydum böyle yanaklarım vardı kızlar sıkardı çok tatlı bulurdu şimdi zayıfladım yanımda bizim erkek arkadaşlardan başka arkadaşım yok :D

8. Alatriste

Alatriste Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim sennde tam ergenlik zmanda olan bi sey zaten braz gergin oldugun icin bu donemde bir de boyle olaylar geliyor basina, sabir diliyorum sna kardesim , benim tavsiyem aile terapisi iyi gelir size babanda kabul ederse gitmenizi siddetle tavsiye ederim , anlatamadginz seyler vardir belki bu isin uzmanlari size yardimci olacagina inaniyorum ,umarim bi cozum bulursun kardesim, allah sabir versin size

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    6 ders zayıf, sıgara da var... baba kızmayacak da kim kızacak sana... valla ben lisedeyken babamın cevizağacından çıkma bir sopası vardı. o sopayla hiç dayak yemedim ama evdeki varlığı bile yetiyordu. genelde yumruk atardı . ben yumruğa razıydım zaten, sopa korkusu başka bişey... babayı da düşün. belki borcu var, belki sıkıntıları var, evladına bazen yansıtmaz,bazen o sıkıntılar fırça olarak döner çocuğuna, eşine..

ZWEX bunu beğendi.
  10. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü

Kimsenin senin psikolojini bozmasına izin verme ailenin bile

11. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Evet uzun süredir gelemiyodum zayıflarımı düzelttim 2 tane kaldı onlar da 2.dönem düzelecek inşallah babama atarı koyup evden kaçtım 2 gün dışarda kaldım yalvardılar gelmem için şimdi ses yok :D

Sayfayı Paylaş