[ARSON] Diyet Öyküsü - 12 Haftada Maksimum Yağ Kaybı Maksimum Kas Gelişimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ARSON tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 88 üye.
  1. searl

searl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba ARSON öncelikle seni tebrik ederim üzerinden biraz zaman geçmiş ama sana bi kaç sorum olacak bende yağ yakıp kas yapmaya uğraşıyorum..supplementlerim weider cfm overload , bsn cellmass 2.0 , universal 3001 , optimen, optimum l-carnitine 3000mg shot ve hydroxycut. boy 1.85 kilo 80
    1-)öncelikle hydroxycutla cellmass ı kullanmam ters düşermi?
    2-)bu preworkout larla güç kazanmak mı daha iyi yoksa zamanla güç kazanırmıyım?
    3-)Hydroxycut x stix var ve karın bölgemdeki az yağ hariç yağ sorunum yok bu supplement bana pack çıkarmadaki yolda yarımcı olur mu?
    4-)cellmass 2.0 ciddi glutamine ve overloadda da ciddi bir bcaa var ek olarak bunları almamı tavsiye edermisin?

2. Hipno

Hipno Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Müthiş bir başlık olmuş

3. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arson gercekten cok guzel aciklamissin herseyi. Ben bodybuilding.com daki kris gethin nin 12 haftalik programini uyguladım(universitede derslerin son donemde sikistirmasindan ancak 9 hafta uygulayabildim). Hem buyumek olsun hemde yag eritmek konusunda cok iyi sonuc aldim. Zaten programda senin yukarda vermis oldugun bilgilere paralel bi diyet programi uyguluyor. Ancak kris gethin, kalori hesabi yapmiyor ve diyetini o hafta sonunda vermis oldugu kiloya gore aldigi karbonhidratini ayarliyordu. Yanlis anlama senin anlattigina yanlis demek istemiyorum. Senin yazdiklarina ek olarak sunu eklemek istiyorum. Kaslarin buyumesinde testesteronum rolu cok buyuk ve vucut calisildiginda vucudumuz testesteron salgisini artiriyor. Ayak kasi vucudumuzun en buyuk kas gurubu oldugu icin, ayak calisildiginda testesteron salgisi, diger kas guruplarinin calismasina gore daha cok testesteron salgisi yaptırıyor. Bu yuzden vucut calismaya ayakla baslayin diyorlar. Bu salgilanan testesteron diger gunlerde calisacaginiz kas gruplarinada etkisi oluyor tabi. Pek cok kisi ayak calismayip sadece upper body (ust vucuda) yogunlasiyorlar. Bu acidan bu bilgiyi vermek istedim.

veaN bunu beğendi.
  4. kkoaray4440

kkoaray4440 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    meraba yazını okudum gerekli notlarımı aldım ama
    ben eski bir güreşcıyım uzun aradan sonra güreşe yeniden başladım güreş yapmadığım dönemlerde ağırlık ve koşu yapıyordum günden tahmini hemen hergün 200-250 civarıda şınav çekerim 1 ayı biraz geçti güreşe tekrardan başladım 95 kıloydum 98 civarı oldum bel bolgemde yaglanma olmadı aksıne erıdıgını dusunuyorum ama yınede 85 cıvarı benı ııcın ıyı ben antrenmanlarla beraber kullanabılecegım bır yag yakıcı önerebılırmısınız diyet pek yaptıgım solenemez ama yedıklerıme dıkkat edenrım .diyetle beraber kullanabılecegım bır yag yakıcı etkılıbır ımarka varmı çunkı gec kılo veren bırıyım sure uzun ca cok sıkılıyor ve dıyetı bırakıyorum guresde agır ve antrenmanı cok efor ısteyen bır brans oldugu ıcın fazla ac kalamıyorum acıkcası onerılerın ıcın sımdıden tesekkur ederım
    Paylaş [​IMG] [​IMG]

5. Swimmerboy

Swimmerboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazınız gerçekten çok faydalı olmuş öncelikle teşekkürler ama kafama bi soru takıldı.
    Ramazan ayında bu diyeti uygulamak doğru olurmu yada uygularsak kas kaybı yaşarmıyız.?

6. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Ramazan ayında antrenman yapmamak en iyisi. Ben yapmayacağım.

exsisman bunu beğendi.
  7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Ilk mesajdaki resimleri yeniler misiniz

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    ARSON,abi baya zamandır forumdayım bu konunu şimdi gördüm.Şu ana kadar görememem büyük talihsizlik olmuş benim adıma.İlk sayfanın çeyreğini okudum.Geri kalanını yarın akşam okuyacağım.Şu anda bulk dönemindeyim bulk ile ilgili de "ağlanmadan-kas-gelişimi-Üzerine-12-haftalık-antrenman" bu konunun devamı olmamış.Şu anda 74 kiloyum %18 yağ oranım var(ocak ayında kaybettigim 3kg kas sağolsun olmasa simdi %14-15 gibi birşey olacaktı) mümkün oldugunca az yağlanarak temmuza kadar 79-80kg olup sonrasında bu diyetini uygulayacagım temmuz ağustos eylül aylarında. Sonra tekrar bulk.

9. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Bu başlıkta çok sağlam bilgiler var diyet kalori vs hesabında kafası karışanlara çok güzel bir rehber olabilir.Sürekli yararlanılabilecek bir başlık eline sağlık @ARSON

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ARSON bunu beğendi.
  10. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
  11. Altay ŞEngür

Altay ŞEngür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam merakla ilk sayfada ki resimleri ve diyet programınızı bekliyoruz.

12. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
  13. sari_lacivert

sari_lacivert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar arson öncelikle yazı için teşekkürler sormak istediğim başlıkta bu program 12 hafta fakat kardiyo planında 14-15. haftalar var sanırım yağ oranına göre diyeti bir süre daha devam ettirdin. Sormak istediğim cla ve l-carnitine ile ilgili. 2 senedir senin plana yakın bir şekilde yağ oranımı %5 'e kadar indirebiliyordum. Bu sene 3 aylık diyet döneminde %8'e yeni gelebildim. Vücut direniyor sanırım. l-carnitine ve özellikle cla 3 ay kullanımı önerilir. Sen 16. haftaya kadar bu ürünlerin kullanımı uzattınmı?

14. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ramazanda hafif tek bölgeli bir çalışma yapılabilir
    maksat kaslar çalıssın

15. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Verilen plan 16 haftalık, diyeti 16 ya kadar uzatma ihtimaline göre yani. ben 12. hafta diyeti bitirip dinlenmeye çkildim.
    L carnitine sadece düşük yağ oranında işe yarayan bir ürün bu yüzden en erken son bir ay 2000 kalori ve altına indiğimde kullanıyorum. Cla içinse tam bir yağ yakıcı diyemem sağlıklı yağ ihtiyacımı karşılamak için kullanırım. Düzenli yağ yakımı için metabolizma hızı yüksek tutulmalı bunun için ilk sayfadaki plan var işte, yağ yakıcı olaraksa termojenikler seçilmeli.

.

16. Hipno

Hipno Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arson ilk resimleri bekliyoruz senden silinmiş hep

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu şimdi gördüm gerçekten bu zamana kadar görmediğim için çok üzüldüm çok emek vermişsin bilgilendirmişsin emeğine ellerine sağlık

18. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Konu altlara düşmesin. : ) Gerçi okumayı pek sevmeyen bir milletiz ama olur da belki yeni insanlar konuyu üstlerde görüp okuyup bilgi edinir.

19. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    cidden cok faydali bir yazi olmus simdiye kadar forumda okudugum en iyi calisma bile diyebilirim. Ust basliga tasinmali bence. Bunun yaninda ilk fotolar olmus guncellemeniz mumkun mu acaba?

simdi mesajlar arasinda gordum evet sikinti malesef duzenleme olmamasi en azindan fotolari yeni mesajda atarsaniz sevinirim. BUnun yaninda blok konusuna uzuldum bu yorumlari yapanlar illaki olacaktir acaba engelleme imkaniniz koy mu? bunun yaninda yerinizde olsaydim dikkate almazdim internette gercekten gereksiz dikkat cekme amacli cok yazi var ancak sizin makaleniz bb de olmasi gereken genel gorusleri iceriyor ve ben aradigimi buldum diyebilirim...

Son düzenleme: 26 Haziran 2014
  20. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Kolori hesabı için olan programı tekrardan upload edebilirseniz sevinirim. İlk sayfada örnek olarak vermiş olduğunuz günlük öğünler gözükmüyor. o fotoğrafı da tekrardan upload edebilirseniz yada gönderebilirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş