Arnold Iron Whey Protein Review...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kit33 tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bende bundan bahsediyorum işte sevgili _BaNNeD_ bizi kazıklayanlar yabancılar değil malesef kendi insanımız. yabancı olabilecek en iyi fiyatlardan kullanıyor. biz yerlisini yabancısını ortalama gelir seviyeleri belli iken en uç noktalardan almak zorunda bırakılıyoruz.ve bunada çok az ses çıkartıyoruz çünkü bu durumlar ülkede kanıksanmış içseleştirlmiş . bal tutan parmağını yalaran anlayışı.

2. kümülüs

kümülüs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nasıldır ürün ? Kullanan arkadaşlar bir yorum yapsa. Son mesajın uzerinden bayağı zaman geçmiş.

3. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Ben kullanıyorum tadı çok güzel , topaklanma yok sonuç olarak güzel bir ürün

4. genjuro3

genjuro3 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    henüz kullanmadım, almayı düşünüyorum. whey protein üretimlerinde en önemli olaylardan biri filitrelenme kısmı, ki bu ürün mikrofiltreden geçmiş yazıldığına göre.

yanlış yönlendirmek istemem ama yabancı kaynaklardan okuduklarımdan aklımda kaldığıyla söyleyeyim, tüm ürünlerin üzerinde "x gr. protein" diyor biliyorsunuz, fakat vücut bu yazan değerin tamamını alamıyor. ançak çeşitli filtrelerden (cross-flow filtration, microfiltration vs.) geçerse ki bunların hepsi maliyet demek, vücut o zaman bu yazan değere en yakın proteini alabiliyor.

mesela en çok tutulan ON Gold standart bildiğim kadarıyla iyi bir filtreleme ürünü değil. yani o ölçeğin tabi ki içinde o kadar gram protein mevcut ancak bize gelemiyor işte... bu nedenlerle weider gibi ürünler her zaman pahalıdır. ya da hidrolize wheyler daha pahalıdır.

yine bişdiğim kadarıyla MP sektörde yeni olsa da kendi labları ve filtreleme sistemlerini kullanıyor, bazı firmalarda olmayan bir durumdur bu... o yüzden artısı var benim için.

buradan hareketle sadece etiketteki "x gr protein" yazısına bakmamak gerek kısacası... whey bir mucize olmasa da hakkında iyice okuma araştırma yapılması gereken bir konudur bence. iyi sporlar herkese

SametGoceroglu, baran26 ve ch1vas bunu beğendi.
  5. Lars

Lars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2 aydır kullaniyorum tadı mukemmel bana gore.Yogun kıvamını ben kisisel olarak daha hoş buldum.Ektomorf bi yapiya sahip olanlar icin daha uygun bir urun oldugunu dusunuyorum gerek karb gerek seker bakimindan.Tek sorun bazen tam karismiyor o yuzden bol su koymak lazim az su koyarsaniz yutmakta zorlanirsiniz supangle tarzı bisi oluyor az suyla :D

6. fearofthedark

fearofthedark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu protein tozunu 20 gündür kullanıyorum (tadı gayet güzel ) protein oranı düşük ama bcaa oranı iyi antreman sonrası toparlanmada baya etkisi oluyor ,ürünü kullanmaya başlamadan önce antreman sonrası neredeyse iki gün ağrı oluyordu
    şimdi bir günde toparlanıyorum

7. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü bugün yetkili saticinin ataşehir subesinden aldim türkçe yazı yapiştirmişlar 18 gr protein diyor normalde aynı ürünün sitesinde 22 diyor nedir bu sizce
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ocak 2015 ---
    Simdi yapiştirmalari lazidim orjinal supplementler facst ta 22 gr yaziyo

Son düzenleme: 17 Ocak 2015
  8. engndmnn

engndmnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugün bu üründen aldım 190 tl fiyata kullananlar ürün hakkında yorum yapabilir mi? Artıları eksileri neler? Birde sizce fiyat uygun mu?

9. versiyon3

versiyon3 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İki kutu dymatize kullandım ardından buna geçtim. İkisi arasında kıyaslama yaparak konuşuyorum, iron whey: Topaklanıyor, tadını sevmedim, gaz yapıyor, türkçe ürün içeriğinde 14 gram protein yazıyor, karbonhidrat değeri yüksek, içinde ne kadar hangi aminoasitten var belirtmemişler.
    Bir dymatize iso 100 değil. Dymatize candır gerisi heyecandır diyorum, ucuz diye aldım 1,5 ayda bir kutu bitirdim, dymatize pahalı olduğundan daha idareli kullanıyordum.

10. batu78

batu78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de bugün n11 aloprotein mağazasından aldım. Fiyatı 179 tlydi. 150 tlye 30 tl anında inidrimi de kullanarak 149 tlye aldım.
    Şuan bile gaz sorunu yaşıyorum. Umarım gaz konusunda sıkıntı yaşatmaz. Weider creatine + Hardline progainer + hardline arginine bunlarla birlikte kombinleyeceğim. Ne diyorsunuz bu konuda?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Kreatini, weidere boş para bayılmak yerine en ucuz bulduğun creapure alabilirsin aynı fabrikadan çıkar farklı yerde paketlenir. Protein tozu gainer bi işe yaramaz türkiye şartlarında çok çok çok kullanışsız beslenme açısından fiyat performans olarak da en berbat seçimler. Git pazardan kiloyla üzüm yerli muz ..vs al fıstık ezmesi süt yoğurt vs blender al karıştır ye iç bi ton vitamin mineralin yanında polifenol antioksidan alkoloid vs anti kanser faydalı zımbırtı da alırsın. Ne var protein tozunda anlamıyorum ne işe yarayacak ? Protein tozlarının birçoğu sahte zaten. Ayrıca Arnoldun iron mass protein tozu labaratuvar testinde sahte çıktı adamlar kreatin, valin glycine ucuz maddeleri içine basmışlar protein tozu diye satıyorlar. Şimdi bu aldığın Mass değil whey diye geçiyor belki gerçek olsa bile bi tavuktan ciğerden yumurtadan vitamin mineral olarak bi ton eksiği var. Ağır metal arsenik bilmemne sterillik konusunda ne olduğu da meçhul.
    İlla protein tozu ıvır zıvır alacam diye kafaya koyan arkadaşlar internette Sean Nalewanyj diye bi adamın suplement ve protein tozu rehberleri var onlara baksınlar iyice incelesinler tam olarak o ürünlere ulaşabiliyorsanız alın başka türlü bişey almayın. Bu sektör yalan dolan kazıklama sektöründen başka bişey değil.

Sayfayı Paylaş