armut vucut erkek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ananonim5353 tarafından 25 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ananonim5353

ananonim5353 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkese iyi günler öncellikle bir erkek olarak ne yazıkkı armut vucutluyum aldığım kilolar sadece basen ve bacak bölgesinde toplanıyor üst kısmım zayıf bir süre spora gittim bıraktıktan sonra yine kilo aldım ve yine basen bölgesinden alıyorum ne yapmam gerekir sizce?

2. erayulab

erayulab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynı sorun bendede vardı eritmek zor iş biraz dikkat etmezsen hemen geri geliyorlar disiplinli olmalı cardio antrenmanlarını aksatmamalısın aynı zamanda ağırlık kaldırmanıda tavsiye ederim ve beslenmene çok dikkat etmen lazım vucudunun ihtiyacı kadar alman lazım bunun için bmr(vucudunun bir gunde hiç spor yapmadan kendi kendine yaktığı kalori miktarı) hesaplayan makineler var onlardan elde ettiğin bilgilerle kalorilerini hesaplayarak çok daha rahat kilo verebilirsin uzun ve zor bi yol ama istersen başarırısın kolay gelsin

3. Hititli Eragon

Hititli Eragon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bendede aynı sorun var armut tipi bacak kiloyu bacak ve basen bölgesinden alıyorum üst bölgem gayet normal pantolon yakışmıyor bu yüzden sen cardioda neler çalıştın bu sorunu yok etmek mümkünmü bacakdaki armut tipi bacak yaglarından kurtulabilirmiyim düzenli beslenme programım hazır zaten cardioda bacak altındaki ve baldırdaki yagları nasıl yakıcam?
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2018 ---
    sende varmı bi gelişme bende armut tipi bacakdan sorunluyum valla üst bölge harika bacak üstü altı ve baldırda 10 kilo yag çıkacak nerdeyse

Son düzenleme: 23 Haziran 2018

Sayfayı Paylaş