arkadaşlar vücudumu değerlendirirmisiniz lütfen?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mezreli_umut tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mezreli_umut

mezreli_umut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar değerli abiler
    yaşım 18.5
    boyum 1.70 cm
    kilom 50 kg
    ben kendimi bildim bileli çok zayıfım çok iyi hatırlıyorum 13 yaşında bile 38-39 kilo geliyodum derken 13 yaşlarında yine amerikan güreşi izliyodum tv de o sıralar bende özendim zayıflıktan kurtulmak kaslı olmak istedim evde şınav ,mekik,barfiks ile başladım bu işe 16 yaşına kadar evde kafama estikçe şınav mekik çekiyodum 16 yaşında bile kilom 46-47 idi derken 18 yaşına geldim kilom şuanda 50 ama kendimi bu kiloya ben getirdim hemde kas olarak 13 yaşından bu yana mekik şınav barfiks su şişesi ile kas yapmaya çalıştım geçen hafta body ye başladım ölçülerim şöyle idi.
    kol:28
    bel:68
    bacak:40
    göğüs ve omuzlarımın ölçüsünü şimdi hatırlamıyorum sizden öğrenmek istediğim benim kemik ve iskelet yapım ince yağda bende yok şimdi benim şuanki vücudum nasıl sizce birde ben body ye devam eder beslenmeme dikkat edersem sizce iri bir vücuda kavuşabilirmiyim zayıf olmaktan bıktım artık beni çelimsiz gören zayıf gören herkes ezdi dövdü bende artık kendimi ifade etmek istiyorum lütfen bana yardım edin

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Başlık açma kurallarını okuyunuz.

ALPEREN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.