Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Crixa tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle merhaba yaşım 25 1.80 boyundayım ve 100 kilo oldum artık. parfümeri dükkanım var esnafım dükkan 30 m2 fazla hareket edemiyorum dükkanda yemek yiyecek yer olmadıgı ıcın ekmek arası fastfood döner falan yiyorum evle işyeri arası 2 km yürüyerek gidip geliyorum. ve aksam 10 11 de dukkanı kapatıyorum evde yemek yıyorum zararlı oldugunu bile bile .
    spor yapan ve bırakan bır ınsanım ama göbegım cıktı.ve yenıden spora baslamayı düşünüyorum.bundan 6 ay önce spora yazılmıştım l cartıne kullanmıstım her gun spora gidiyordum diyetle birlikte 10 kilo vermıstım 2 ayda .şuan baslamayı dusunuyorum ve yardımcı ürün düsünüyorum.düşündüğüm ürün thermo grenade detonatar.vücüdum biçimsiz değil göbek ve yanlarım cıktı dik durunca kendımı sıkınca gogus kas ve omuzlar cıkıyor.yanlıs bişe yazdıysam kusura bakmayın saglam destege ıhtıyacım var .dediğim gibi baslayıp 2 3 ay yapıp bırakıyorum bırakmak ıstemıyorum artık.şimdiden teşekür ederim arkadaşlar.

2. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    Güncel yok mu yardım edicek

3. Crixa