Arkadaşlar size bir sorum olacak (Lütfen okuyunuz)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tonguç tuğutlu tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tonguç tuğutlu

tonguç tuğutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Benim boyum 1.72 ve kilom 74. az biraz göbeğim var :) simit bölgemde de hafif çıkıntılar var. Her hareketi yapabilirim. Bugünden itibaren spora başladım ve günlük 30 şınav ve 150 mekik çekiyorum. Sizce düzgün baklavalı (abartısız) bir vücuda kaç ayda sahip olabilirim?

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    böyle devam edersen hiç olamazsın forumu araştırarak baklava sahibi olursun karın bel hareketleri yağ yakmaz beslenme ve cardio yağ yakar meşhur söz six pack mutfakta yapılır

3. tonguç tuğutlu

tonguç tuğutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler "Balboa7" cardio yapıyorum zaten fakat spor salonuna gidemem hepsini evde yapıyorum mekik hareketleri felan da göbeği indirmek için etkisini de görüyorum süper mario gibi göbeğim vardı şu anda inmeye başladı :D (slim fit'e girebiliyorum yani :) )

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    spor salonu şart değil zaten zayıflamışsan beslenmen iyidirde ondan cardionunda etkisi var ama vücut ağırlığı ile çalışmanda iyi olmuş kilo vermen hızlanmış tam şu kadar ayda düz baklavalı miden olur diyemeyiz ama olur eninde sonunda

5. tonguç tuğutlu

tonguç tuğutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim :)

6. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Öncelikle mekik yağ yakmak için iyidir etkisini gösterir ama sadece üst karın kası çıkarır, günde 500 tane de çeksen alt karın kası çıkarmaz. Benim tavsiyem kilo vermeyi öncelikli hale getir veya yağ yakmayı, yoksa ne kadar çalışırsan çalış istediğin karın kasına ulaşsan bile yağlardan gözükmez. Benim tavsiyem ağırlıksz bile olsa squat hareketi yapman. Bunun yanında leg raises hareketi alt karın kasının çıkmasında bayağı etkilidir. Arkadaşın da dediği gibi beslenmene dikkat et, şekerli ve yağlı ürünleri mümkün olduğunca azalt ekmeği bıraksan iyi olur. Mümkün oldukça karbonhidrat veya protein ağırlıklı beslen. Temel mantığın harcadığın kaloriden daha az yemek yemek olsun öyle kilo verirsin. Yürümek de iyi bir yağ yakma eylemidir, mümkün olduğunca yürü. Biraz da sabret gerisi gelir. Bir de yatmadan önce yemek yeme, yani yiyip yatma :) Ve mide acıkma sinyali gönderir göndermez yemeklere saldırma, bol su iç, su tok tutar. Kardiyo tarzı antrenman yapman da yağ yakımı için iyidir ancak kilo verme işlemin biter bitmez ağırlık çalışmanı öneririm. Bir de şınav kilo verdirmez bir miktar hacim kazandırır ve güçlendirir sadede ama yine de yap, bol şans...

ArnoldBody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş