Arkadaşlar lazer epilasyon hakkında bilgisin olan varsa ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serkan2626 tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben kaşlarımı lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Yaptıran varmı pahalımı kaşlarım çok kalın :(( Yaptıran arkadaşlarımız varsa yorum atınız:)

2. blade44

blade44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir seans 100 tl civarı (kaşları ve üstlerden aldırırsan diye düşündüm bölgeye göre fiyat değişir) 4-5 seans da tamamen kıllar yok olur ne kadar kaliteli bir merkezede gidersen git belli bir süre kızarıklık olur ben yaptırmadım ama bu makinelerden satıyordum daha önce Ankarada isen bi kaç yer öneririm

3. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Eskişehirde yaşıyorum.Ama Ankaralıyım bir ara gidersem giderim.Yazarsaniz benim için faydalı olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:02 ----------

Evet üst taraflardan felan aldırıcam.

4. blade44

blade44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızılayda karanfil sokakta estia güzellik merkezi var hem orası fiyatı uygundur hemö doktaorları iyidir daha çok fazla yer varda burası iyidir bide avsiyem kışın yaptır yazın yaptıma yoksa bölgede kızarıklıklar olur

5. serkan2626

serkan2626 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için.

Sayfayı Paylaş