Arkadaşlar gayet önemli boy ile ilgili sorunlarım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve engin112 tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. engin112

engin112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese hayırlı forumlar ve günler diliyorum. Üniversite 1 sınıf öğrencisiyim boyum 1.68 ve bu boy ile neredeyse 2 kez ciddi kavga ettim 1 tanesinde bacağım çatlamıştı. Diğer kavgalarım neredeyse millet benimle tas... gecmesiyle oluşuyordu. İnanın bıktım Barfiks denedim, 4 senedir basketbol guard oyuncusuyum süt ve süt ürünlerini denedim. uykum problemim var biraz uyuyamıyorum her türlü yolları denedim arkadaşlar olmuyor bana 5 cm lazım 21 yaşıma kadar (tam 18,5) yaşındayım Hap veya bi önerisi olan ama işe yarayan arkadaşlar gerçekten lazım ciddiye almanızı rica ediyorum.

2. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    ben de senin yaşındayım 1 66 boyundayım. boy konusunda gelince makara filan döner arkadaş ortamında ama bu espri sonuçta. birisi sana hey bücür diyorsa haklıdır çünkü bücürüz yani :D bu yaştan sonra boy uzaması bir mucizeye bağlı olduğu için alışman gerek. boy konusunun önemli bir şey olmadığını anlaman gerekiyor. ben de kavga edilebilecek bir çok olay yaşadım fakat hiçbirinde kavga etmedim. kısaysan bir kısaya göre hayat yaşarsın.

3. emrgkkya

emrgkkya Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Egzersizleri dene :)

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ben 15.5 yasindayim boy 171 her 1 veya 2 ayda 1 cm atiyorum anne baba boylarin nedir? Amcan veya dayinda uzun mu ?

Sayfayı Paylaş