1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaşım kungfu hocası 6.duan irfan gülak resimleri

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dıgıt tarafından 25 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    o yasta onun gibi olabilirz insallah

2. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Öyle yağlı fln da değil vucudu ben 34 yaşındayım kullanmadığım şeyde kalmadı ama daha yağlıyım arkadaşlarında dedği gibi metabolizma ve metabolizmayı küçümsememek gerekir 30 dan sonra her geçen senede daha da kendini belli ediyor ve 46 yaşında bence çok mükemmel.

3. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    İnşallah o yaşa geldiğimde bende vücudumu hocanın muhafaza ettiği gibi koruyabilirim.Önemli olan bireylere ufak yaşlarda sporun hem eğlenceli sosyal bir aktivite hemde sağlık bir yaşamın gereği olduğu bilincini aşılayabilmek.
    Ayrıca burada saçma sapan yorum yapanlar olmuş.Yaptıkları yorumları ilerleyen yaşlarında kendileri hatırlamasalar bile zaman onlara hatırlatacaktır.

4. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Günde 2 poaket sigara tüttürüp ömrünü törpüleyen abilerimize örnek olsun. Bizede tebrik etmek düşer.

5. globalraver

globalraver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her ne kadar estetik dursa da senelerini adamış profesyonel bir dövüş sanatçısı için çok bulk bir vücut.yaş farketmez.ben de fil gibi yiyodum %28-30 kadar dayanmıştı yağ oranım.2-3 senedir enshin karate çalışıyorum lezzetsiz samansı bir diyetle:)şu anda %8,5 e çektim.önemli olan hırs.o yaşsa o metabolizmaysa bu abimize göre de bi beslenme çeşidi var tabi ki. yani yaş ve metabolizma tarzına göre bir diyetle müthiş bir cut yapabilir.kendisi bunu benden daha iyi bilmektedir fakat uygulamamaktadır

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yag oranını %8 lere cekmek marifet değil tabi onu da bilmek lazım...%8 lere cektin ama ölçülerin ne? kayda deger mi?...onu sormak lazım...eger avatardaki sen isen, pekte yüksek ölçülere sahip oldugun söylenemez...

7. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    muazzam bir vücut değil göbek var ve gizlenmiş göbek esortmanla yukaru cok cekilmiş vücut olarak biraz daha yağ yakımına ihtiyacı var

kung fu işine gelince bende yaptım 2 sene kadar sanda yapıyodum danısıklı dövüs anlamındadır resimdeki hocada yapmıstır ama yeterince vücuda önem vermemiştir

iyi bir dövüşcü olmak için kuvvet kadar hızda önemlidir yağlı bir vücutta cok hızlı hareket edemez

demek istediğim biraz daha calısması gerek :)

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hoca zaten vucutcuyum diye çıkmamış ama herkes vucut geliştirme anlamında eleştiriye tutmuş.d wolf arkadaşımıznda dediği gibi ben daha iyiyim diyenler yağ oranı,kilo ve ölçülerinide yazarsa onların daha doğru bir yol izlediklerine bizde tanıklık etmiş oluruz.

9. Kafein

Kafein Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yaşta gerçekten iyi bir yapısı var tebrik ederim irfan hocayı..

Spor yapmak azim ve istek ister.. 30 yıl yapmak daha fazlası :)

10. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    guardbody ve d.wolf yanlış anlamayın bu eleştiriler iyi niyetli ve yapıcı eleştiriler, burası bir forum ve insanlar elbette olumlu-olumsuz fikirlerini belirtecek; üslubunu bozup saygısızlık eden arkadaş ayrı tabi onu kastetmiyorum, yönetim de yapmış gerekeni. ancak eleştirilere ben de katılıyorum, kendi fiziğimden memnun muyum? değilim, iyileştirmeye çalışıyorum ve siz de beni fotolarımı koyduğum zaman "şuran yağlı beslenmen kötü antrenmanı artır" diye eleştirebilirsiniz; ki eleştirin diye koyacam fotolarımı zaten :) ancak bu kimsenin kendinden iyi birini eleştirememesi demek değil. hocanın yaşına vs bakınca inşallah ben de onun kadar olabilirim onun yaşında, saygı duyuyor ve takdir ediyorum ancak VG'ci olsun olmasın şöyle bir bakıldığı zaman vücudu "bulk", benim gözüme özellikle battığı kadarıyla da karın bölgesi biraz yağlı.

yoksa saygısızlık değil kimsenin amacı, veya eleştiriyoruz diye biz ondan iyiyiz demek hiç değil.

saygılar

Son düzenleme: 20 Temmuz 2008
  11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    haklısın balcis ama ''her ne kadar estetik dursa da senelerini adamış profesyonel bir dövüş sanatçısı için çok bulk bir vücut.yaş farketmez'' cümlesini söyleyen kişinin senin anlattığın şekilde yaklaşımda bulunmadığı bir gerçek.bu cümleyi sarfetmesi için bu sporu veya anatomiyi yalayıp yutması gerekirdi.subjektif bir yorum olarak görmediğim için bu şekilde yaklaştım.

12. _ds_forever

_ds_forever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoca mıız gayet ıyı vucudu var oyasta bı arkadasımız daha da calısması gerek demıs yağlanmıs falan hız zaten estetık olarak dıer resımlerded ena kadar esnek bırı oldugu göruluyor sonucta bodycı deıl bu adam hız ve esneklık vucuttakı yaglarlamı ölculuyor yanı:D cok komık bence basarılar hocam

13. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    başkaların fotoğraflarını yayınlamak kurallara aykırı değil miydi?

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık çok eski..

castorpollux bunu beğendi.
  15. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    ilerleyen yaşına rağmen böyle bir vücuda sahip olabilmek yada yağ oranının fazla olmasından daha önemli olan kung fu gibi hız we esneklik gerektiren bir pratik ile ağırlık çalışmasını aynı anda götürebilmek. asıl başarı bu ;)

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Eminim yağ oranını yüzde 8'lere çekmek marifet değildirde, biz her yorum yaptığımız kişi hakkında konuşmadan önce kendi vücudumuza mı bakacağız? Yazdıklarınıza göre durum ve hal böyle, olumsuz eleştiri yapmadan önce ben daha iyiyim diye bir iddaa mı oraya atacağız illaki? Ya da olumsuz bir yorum yapan arkadaşın profilini gösterip konu ile ilgisiz yorumlar mı yapacağız?

"Adam 50'sini vurmuş neredeyse, normaldir bu kadar yağlı olması..." diye cevaplar verip, 30 senedir spor yaptığını mı unutacağız?

Aytosh bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlığın muhatabı olmadığı için kilitliyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş