Arkadaşımın Vücudu(Spor Salonsuz)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kötü Çocuq tarafından 26 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben açıkcası pek bir gelişim göremedim kollar çok ince göğüs yok.Yanlız arkadaşın genetiği çok müsait.Bizim salondada var böyle birisi hayatı boyunca hiç spor yapmamış ama baklavaları gözüküyo çocuğun...Bu arkadaşta salonda düzenli bir program yapsa dehşet olur.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  2. gurkanisevic

gurkanisevic Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    vücut kimyası su ve yağ tutmamaya uygun aslında tam yarışmalara hazırlanmalık altyapı ve yaş aralığında arkadaş eğer kişilik karakter devamlılık vs gibi özellikleri de varsa hafif kilolarda çok başarılı olabilir yarışmalarda tabi min 3 yıl vg yapması lazım...avantajı genetiği bariz bir şekilde...pembe tişörtlü mankenli fotoya koptum bu arada...

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  3. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Karın bölgesinde çok yağlanma var ilk fotod****ollar zayıf.Evde yapılmış bi vücut olduğu anlaşılyor.Bacak fotosu yokmu ? Kol fotosu içinde söylencek bişey yok :D Amele kası

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    benim genetik bu arkadaşınkinin yarısı kadar iyi olsa ben yarışma falan düşünürdüm heralde bence çok iyi bi genetik var değerlendirmesi gerek herkese nasip olmuyor işte.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  5. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Anlaşılan seneler en çok karın bölgesine yaramış, o da evde çalıştığı için. Nasıl bir vücut istiyor bilmiyorum ama bence o karın formunu yakalamışken, hiç kilo alıp bozmasın o görüntüyü. Sonuç olarak evde çalışan biri için mükemmel.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  6. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bence tek avantajı yağ tutmayan metabolizması demek isterdim ama onu demek içinde endiselerim var acıkcası hic bulk dönem gayretinde bulunurcasına beslenmis mi? bu tür bi dönem sonunda acaba durumu ne olurdu orasıda var
    tek avantajı sanıyorum seninde yazdığın gibi kücüklüğünden beri sınav ceken oraya buraya asılıp sınav ceken tiplerden olması dolayısıyla büyü ölcüde kas grubu calısmıs 8-10 yasında biz kas gruplarımızın %20 si gibi bi bölümü calıstırıyosak belki bu arkadas %70 lik bölümü calısıtırcak faaliyetler icindeydi..
    bunun dısında baska bisey göremedim ben var böyle insanlar insaatlarda calısan yada yukarıdaki örnekteki gibi su tasıyan arkadasların bicepsler forearm paramparca halde
    genel görüntü portre olarak vücut catısı bana pek avantajlı gelmedi
    aşırı zayıfdurumda herkesin gördüğü gibi büyüme halinde enteresan bi halde alabilir tabi

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  7. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    yalan söylüyorsun :) salonsuzmuş babanı kandır sen

8. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Neden olmasın bende vücut ağırlığımla çalışıyorum 7-8 aydır yağ oranım o kadar düşük olsa karın kasları hariç ona yakın bi görüntü oluşur. İnşaatçı kası var.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    vucut geliştirme yapmadıgı için şurası şöyle burası böyle demeye gerek yok.
    bodye başlarsa çok iyi olabilecegi düşüncesindeyim.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  10. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Dar şınav çekersen iç bölge dolar,geniş çekersen arkadaşımın gibi olur,eller içe doğru orta genişlikte çekersen başka yerlere de vurur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:48 ----------

Yalan söylemem için hiç bir sebep yok ne yaptıysa yazdım.Anaşılmayan nokta arkadaşımın Vüct geliştirme gibi bir derdi yok sadece meraklı yani beslenme programından da söz edemeyiz,sabah kalkar şokella yer(mesela protein almaz) öğle yemeği akşam yemeği bile doğru düzgün yemez.Hiç bir desteği flan yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:50 ----------

Kendi fotoğrafımı koysam egomu tatmin etmek için koymuş olabilirdim.Ama arkadaşımın fotolarını koyup yalan söylememin bana ne çıkarı olabilir ki?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:52 ----------

Hyr kendisi makine mühendisliğinde okuyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:54 ----------

Ayrıca kusura bakmayın boy-kilo yu yazmayı unutmuşum.

BOY:178 Kilo:Yalınmıyorsam 75

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:57 ----------

Aklına gelen Steroid ise kesinlikle yok,spor salonuna bile hiç gitmedi sadece dediğim gibi biraz protein tozu kullandı.

11. Sketchez

Sketchez Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evde olduğu belli ama yinede tebrik etmek lazım , vücudu gayet güzel..

Tek gözüme çarpan şey kollardaki eksiklik , bence kollara yüklensin herşey daha güzel olur.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  12. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar ediyorum foruma fotoları koyarken kollar ve göğüs yönünden olumsuz tepkiler geleceğinden emindim.Yorumlar için hepinize teşekkürler.

Arkadaşın BOY:178 KİLO:73(şuanda öğrendim)

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Vücut yağ oranı düşük olması bir avantaj kaslarını baya belli ediyor. Arkadaşlar eksikliklerini yazmışlar ama spor salonsuz hatta evde de düzensiz sporla böyle bir vücut yapmak herkesin harcı değildir. Burada genetiğinde önemi var tabi. Eğer iyi bir beslenme ve iyi bir hocanın gözleminde spor yaparsa şimdikisinden kat kat daha iyi fiziğe sahip olabilir

14. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ben şınav mekik barfix yerine başka birşey mi çekiyorum ? Mükemmel vücut. Mekik ve şınavda tekrar ve set sayısını birde nasıl beslendiğini sorarmısın?

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

Eklediğiniz resimler size ait olmalı!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş