Arka bacak acıyor ne yapmalıyım?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Bora10 tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bora10

Bora10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleykum arkadaslar ben bundan 1 hafta-10 gun once bacagımı zorlamıstım
    1 gunde 4 mac yapmıstım (futbol) ama 1 tanesı halı saha macıydı dıgerlerı 20 20 oynanan maclardan, neyse işte oynadıktan 1 gun sonra arka bacagımda bi acı hıssettım ama bı maca daha cıktım kendımden buyuklerle ama cok zorlamadım , mactan eve gelırken bacagımın arkası acıyordu.Ertesı gunlerde yıne bi maç vardı o macta 1-2 depar da cok acıdı arka bacagım ama oynamaya devam ettım sonrasında mac bıterken bı sut cektım orda gol oldu kendımı yere attım acıdan sonra eve gıttım buz falan koydum 5-6 gun boyunca acısı hafıfledı bıraz sonra ufaktan bı ıdman yaptım topla orta actılar-actım kontrol sut falan ama sut cekerken zorlamadım bacagımı kosarken falan sonra eve geldım ve suan evdeyım ve acısı ıdman yapmadan oncekınden daha fazla dokununca eskısınden daha cok acıyor.bacagıma dogru eserken falan da acıyor topa vururken ki gibi sallayınca da acıyor.
    Şuan dan itibaren ne yapmam lazım krem vs tavsıyelerınız varmı?
    Ve hızlı kosuyorum ben ama vıdeolarda dıkkat ettımde kosarken galıba bacaklarımı cok açıyorum bunun etkisi varmıdır dedgisiklikler yapmam lazımmı?Eğer lazımsa ne gıbı degısıklıkler yapmam lazım
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Sayfayı Paylaş