aranızdan ayrılıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve orsak26 tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar yaşım 14 bu spora başlayalı 4 ay oldu çok gelişme gördüm ( kuvvet olarak ) başlamadan önce 2 şınav çekemezken bugün üstümde 15kg ile 17 şınav çekiyorum ancak sonradan farkettimki geliştimiyordum çünkü beslenme programı + uyku düzeni yoktu 1 ay önce bıraktım uykuyu düzene sokmaya çalıştım ne yaptıysam olmadı aileme bunun bende bir sorun oldugunu ve doktora gitmemizi söyledim sen daha çocuksun ne doktoru dediler : örnegin sabah 7 de kalkıyorum gece 4 de yatıyorum öglen 3 de kalkıyorum bu sürekli devam ediyor toparlayamıyorum kendimi kendimce gelecek vaattigimi düşünüyordum ancak bırakma kararı aldım zaten liseye başlıyorum beslenmemde bozulacak ( uyumama bilerek degil hiçbir stres sorunum yokki saat 9 da antremandan çıkıyorum üstümde bi agırlık yatıyorum yataga uyuyamıyorum 1 saat sonra farkediyorum içimden koşmak yumrumlamak bi yerleri geliyor enerjimi atarmıyorum heralde ) anlıyacagınız arkadaşlar onca araştırmam ugraşım zamanım saatlerim veridigim para ve bunlardan önemlisi VERDİGİM ÇABA VE UMUT BOŞA GİTTİ üzgünüm hoşçakalın arkadaşlar hepinizin spor hayatında başarılar thums:

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Peki neler denedin uyku için ? Salonuna saat kacta gidiyorsun ?

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    @orsak26
    Yolun açık olsun yolun başında pes etmişin.Sen gidersin yerine başka birileri gelir merak etme

4. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Keşke senin yaşında olsakda 14-15 yaşlarında spora başlama imkanımız olsa, uykuyu düzene sokamamak nedir, 2-3 gün zorlarsın zaten normale girer sonra, zaten senin bu yaşta beslenmene falan saati saatine dikkat etmen gerekmez normal evinde ne varsa onları ye, sporunu da yap ama bırakma, 1,2 yıl altyapıyı oturtursun zaten sonra tecrüben artacak neyin ne olduğunu bileceksin beslenmeni antremanını kendin ayarlıcak seviyeye geleceksin ve iyiki 15 yaşında spora başlamışım diceksin

Son düzenleme: 5 Temmuz 2012
    pasak bunu beğendi.
  5. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    illede devasa kütle hedefin olmak zorunda değil ana amacın spor olsun,umutlarını düşük tutman hayalkırıklıklarınıda azaltır,uykun düzensiz olsa bile devam et,ayrıca bitkisel çözümleride var uykusuzluğun aktardan melissa çayı falan al iç mışıl mışıl uyursunthums:

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tamam liseye başlayacaksın derslerin olacak çok çalışıp başarılı bir şekilde tamamlarsın umarım okul hayatını ama arayada sporu sıkıştır kendi vücut ağırlığınla çalış hiç değilse internette videoları var

MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş