arama

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve CENTAUR tarafından 30 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Forumda hatırladığım ve bildiğim başlıklar için bile arama yaptırdığımda çıkmıyor yani başlığı harfi harfine noktası noktasına girmek lazım herhalde, bence bu olmamalı arama bölümü bu haliyle pek kullanışlı değil bence o yüzden yeni üyeler hep hakkında yüzlerce başlık bulunan konuları açıyorlar.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bunları denedin mi?

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    örnek verebilirmiisn bunları nasıl kullanıcağız

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    yumur* yazarsanız "yumur" ile başlayan sözcükler çıkar, yumurta gibi.

yumurta not beyaz yazarsanız yumurta çıkar ama beyaz çıkmaz, yumurta beyazı yazmayan ama içinde yumurta sözcüğü geçen başlıklar çıkar.

yumurta or beyaz yazarsanız içinde yumurta ve beyaz sözcükleri geçen başlıklar çıkar, ama yumurta ile beyaz alakalı olmayabilir(beyaz ekmek, yumurta gibi)

yumurta and beyaz yazarsanız yine yukarıdaki olur, burada ikisinin de kesin olması gerekir.

Direkt olarak "yumurta beyazı" yazarsanız bu şekilde yazılan başlıklar gelir(yumurta akı için ayrı arama gerekir).

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Hayret bişey, dün akşam or yazıpta hiçbir sonuç alamadığım aramalar yapmıştım, ama bugünde yaptım çıkıyor, belkide zaman zaman böyle geçici problemler çıkıyo, bana denk geliyo heralde anlamıyorum bi türlü.

Belkide benim kafam karıştıda beceremedim arama yaparken tek bir anahtar kelime yazıp çıkan bütün başlıklara üşenmeyip teker teker bakmak daha iyi or muş and miş tam netice vermeyebiliyor.

Dün akşam baktığımda netice alamamıştım ama ara sıra arama seçeneği tam çalışmıyor olabilir belkide bana öyle geliyor, bunu şahsen takip edecem emin olmadanda kesin bişey söylemek yanlış olur.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Centaur google´de 72.700 indexli sayfamiz var. Benim sana tavsiyem forumdaki arama motorundan bulamadigin yazilar googleden arama yapmayi dene. Google´den daha iyi bir arama motoru zaten bulamazsin.

Googlede sadece sitemizdeki icerigi aramak icin sunlari yapman gerekir:

Kod:
    site:bodyforumtr.com aradigin sey

Örnek:

site:bodyforumtr.com Centaur

sonuc: 
    https://www.google.com/search?hl=da&q=site%3Abodyforumtr.com+centaur&btnG=S%C3%B8g&lr=

Gördügun gibi 5.470 sonuc cikiyor

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

:eek: hakkaten despo teşekkürler müthişsin.

8. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    en iyisi google imiş bende antreman partnerini forumda bulamadım google şrak diye çıktı!

Sayfayı Paylaş