aralıksız kreatin kullanımı sorun teşkil eder mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve harun_86 tarafından 15 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. harun_86

harun_86 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar;
    kreatinle tanışmam geçen aralık ayına dayanıyor, açıkçası hakkında yazılan bazı yorumlardan çekinmedim değil (saç dökümü, kısırlık vs.) 1 ay aralıksız Universal marka kreatin kullandım ve gücümde ciddi anlamda artış oldu, 1 aylık sürenin ardından 2 hafta ara verdim ve o 2 haftada inanılmaz bir güç düşüşü yaşadım, ne bileyim kreatinle 20 kg dumbell shoulder press yaparken kreatinsiz ağırlığı 12 kg'ya düşürdüm, bu düşüş sadece omuz için değil tüm kas gruplarında yaşandı, 2 haftalık aranın ardından bu hafta tekrar kreatine başladım ve dolayısıyla ağırlıklar tekrar arttı misal bugünkü omuz idmanımda press'te 25 kg 6 tekrar çıktı ve set araları neredeyse 30 saniye falandı.
    şu anda kreatin dışında kullandığım supplementler l-karnitin, cla, whey, bcaa , bunlar bittikten sonra tek kreatin'e devam etmeyi düşünüyorum , sizce yılın 12 ayı kreatin kullanılabilir mi ? kullanan arkadaşlar var mı ? bu arada günlük su tüketimim en az 4 litre

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Bazıları kullanilabilir diyor ama tam emin değilim.

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Yükleme yapmıyorsan sürekli kullanımında sıkıntı yok. Yeter ki günlük limitini aşma. O da kilona göre hesaplanıyor. İnternette çeşitli hesaplayıcılar var. Onlara bakıp ortalama bir miktar belirleyebilirsin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Böbreklerini eline alırsın

5. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Valla o kadar çok fikir var ki bununla alakalı kim ne yapacağını şaşırmış durumda benim fikrim 5 gr olarak 1 ay hergün kullanım 15 gün ara bunu yıl boyunca devam ettirebilirsin.

Sayfayı Paylaş