Araba Çarptı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mehmet67 tarafından 15 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Dün okuldan eve bisikletle dönerken araba arka tekere carpti.Yaklaşık 4-5 metre sürüklendim.Neyseki maddi hasar dışında bana pek bir şey olmadı.Fakat aranızda hızlı araba kullanan ve bisikletlilere dikkat etmeyen varsa lütfen daha duyarlı olsun

yilmaztahsin, atraksiyonlu ve zeo64 bunu beğendi.
  2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    geçmiş olsun şanslıymışsınız.

3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum zaten ankara'da coğu yol dar dar olmayan yollarda bile sıkıntı olabiliyor.Sabah trafiğinde sağ taraftan bisikletle yoldan gidenler var.Bisiklet yolu olmayan yerde yoldan gitmek çok sakıncalı sürücüler kadar bisiklet süren arkadaşlarda daha dikkatli olurlarsa iyi olur.

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    çok geçmiş olsun ben de iki kere böyle bisiklet kazası atlattım hatta birinde dört yol ağzına düşüyordum nerdeyse...

Türkiye'de otomobil kullanırken bile aracınız küçükse veya agresif tavırlar sergilemezseniz mutlaka başınıza sıkıntılar çıkıyor. aptal aptal kullananları geçtim(kullanamayanları), sıkıştıran olur, abuk subuk önüne kıran olur... Motosiklet, bisiklet gibi vasıtalar direkt risk altında bırakıyor insanı.

Bisiklet yolları hariç bisiklet kullanmamak lazım. bisiklet yolları da yetersiz. Bir çok ülkede insanlar bisiklet yollarından veya normal yollarda kenarlardan giderek kullanabiliyorlar, hatta büyük şehirlerin en yoğun trafikli yerlerinde... Bize yola çıkmayın ölürseniz de sorumlusu sizsiniz denir. Ne kadar acı bir şey. Bak saygıyı filan geçtim ezilmekten, çarpılmasından, ölüp ölmemekten bahsediyorum!

5. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Hocam bosiklet yolu yok ki

Sayfayı Paylaş