Ara tatilde spor salonuna yazılacağım. (Göğüs ve Karın ağırlıklı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Batuay tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batuay

Batuay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Öncelikle herkese merhaba. 17 yaşındayım okulum çok ağır olduğu için kendime çok az vakit ayırabiliyorum. Ama bu ara tatilde spor salonuna yazılıp ipin ucundan tutacağım. Göğüs bölgem gerçekten çok zayıf. Vucudumun diğer bölgeleri'nin ortalamanın biraz üstünde olduğunu düşünüyorum ama göğüs bölgesi çok sırıtıyor. Amacım göğüslerimin yaygın olup biraz daha şişmesi. Göğüs, karın ve biceps ağırlıklı çalışabilirim ama en önemlisi göğüs şuanda. Bunun için bana yardımcı olabilir misiniz ?. Belli çaplı programlar yazabilir misiniz.?. Ama bu programlardaki egzersiz hareketlerinin boy gelişimimi etkilememesi gerekiyor. Çünkü bu esnada barfik demiri ile asılma çalışmaları yaparak boyumu bir kaç cm daha yukarılara çekmeye çalışıcam. Boyum 1.72 bu arada. Önceki açtığım konumdaki fotoğrafları görürseniz belki ne demek istediğimi anlarsınız.

https://www.bodyforumtr.com/threads/neredeyse-hiç-çalışmadım-vücudumun-durumu-sizce-nasıl.119255/

Bu linkteki bazı fotoğraflarda göğüslerimin belli olduğu bölgeler var. Teşekkürler

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Salonda program verecekler zaten sonra programını değiştirirsin

3. Batuay

Batuay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Salonda herkese verilen programı veriyorlar. Genel olarak vücudun her bölgesini çalıştıracak hareketler oluyor

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
  5. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş