Antrenmana Göre Kombinasyon Yardımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve saral41 tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Üniversite öğrencisiyim. Salona 1 ay gidebildim split program yaptım ancak öğrencilik nedeniyle 2 ay ara vermek zorunda kaldım. Ara vermezdim ancak zaten 2 öğün yiyodum tek öğüne düşünce ara vermek zorunda kaldım. Toz harici takviye düşünmüyodum ama mecbur kaldım.
    Yas21 boy1.87 kilo62
    Bu ay tekrar devam edicem malesef iki öğünden fazla yiyemiyeceğim. Ayrıca fullbody tarzı programa geçicem yani zaten yetersiz besleniyorum bide fazla kalori yaktıran bi idman olucak.Bu ayı truemass takviyesi ile idare edicem fakat bi sonraki ay supllement kombinasyonumu yapamıyorum.
    Kompleks protein tozu almak istiyorum ek olarak kompleks amino asit mi almalıyım veya bcaa mı almalıyım?
    Kompleks toz ile amino veya bcaa kombinasyonumu nasıl yapmalıyım?
    Amacım kütle kazanmak. Toz hariç bcaa veya amino almamın sebebi yeteri kadar beslenemediğim içindir.Supplement meraklısı bi insan değilim. Hatta kompleks toz düşünmemin sebebi de tamamen bu. Ayrıca tozu öğlen de takviye olarak içsem sorun olur mu veya ek gainer mi atmalıyım yarım ölçek falan. Fullbody de fazla kalori yakıcam sıkı program olucak bu nedenle bu takviyelere ihtiyacım var. Amino mu bcaa mı almalıyım. Kompleks tozumla beraber nasıl kombine etmeliyim?
    Teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. saral41

saral41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yok mu tavsiyesi olan yardımı dokunacak biri

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş