1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Antrenman - Vücut - Supplement - Beslenme NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rd13 tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rd13

rd13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Yaşım 20 Boy 1,80 Kilo 77
    Sporda 4. ayı bitirdim .ilk başladığımda
    84 kiloydum ve yağ oranı %18 di ve ölçüler :
    Omuz : 121
    Göğüs : 101
    Bel : 94
    Kol : 33
    Şimdi ise omuz 119 Göğüs 100 bel 87 kol 34 yağ oranı ise %11 olarak değişti. 4. ayın başında protein kullanmaya başladım.protein tozu kullandığım son bir ayda 600gr yağ yakmışım ve 1 kilo almışım 1,5kg kas kütlesi kazanmışım.(iki buçuk ayın sonunda 76ya düşmüştüm)(Spor salonundaki tanita ya göre öyle yani)

Beslenmemi sabah sütle beraber yulaf yada mercimek çorbası öğlen ve akşam tavuk bulgur pilavı şeklinde yapmaya çalışıyorum. bilmiyorum ne kadr doğru veya yanlış.
    Pretein tozu bittiğinde ek olarak kreatin almayı düşünüyordum spor hocam ise Protein tozu na ek olarak bcaa glutamin almamı önerdi bunlara da ek olarak carnitinde olabilirmiş :D
    Yeni yazlan spor programımın fotoğrfını atıyorum
    TAVSİYELERİNİZ ÖNERİLERİNİZ NELERDİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Ekli Dosyalar:

2. sinanqwerty

sinanqwerty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Profesyonel split programının altinda kalmissin adeta postür bozuklugu var kardesim önce sağlık

3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet sağlık en başta gelir vücut gelişimi için fakat ağırlıkları hangi düzeyde kaç kg kaldırıyorsun çünkü 4 aylık gibi bir değişim gibi değil önceden çok yağ oranın olduğu için mi sadece yağ mı yaktınız bu sürede açıkçası egzersizleri yeniden göz geçirin besin düzenine uyun her zaman mutlaka başarılar ;)

Sayfayı Paylaş