Antrenman sonrası beslenme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ckaragozler tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar.Benim bir kaç sorum olacaktı.Öncelikle ben 70 kilo %11 yağ oranı 180 boya sahibim.Benim istegim fitness vücudu yani karın kası filan bulunan estetik bir vücud lazar angelov gibi filan.Yağ oranımı düşürmek istiyorum.Yanlız ben üniversitedeyim ve bu sene yurttayım seneye eve cıkıcam.Fakat yurdun yemekleri 5de baslıyor 7 bitiyor derslerden dolayı 7de gidiyorum salona 5de yemegimi yiyip.Antreman 8.30 gibi bitiyor.Fakat ben antreman sonrasın sadece süt ve muz yiyebiliyorum.Bana kendi odamda pişirmeden hazır olarak alıp yiyecegim birşeyler önerebilir misiniz yada protein tozu kullanmalı mıyım ? Şimdiden herkese fikirleri için teşekkür ederim.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    tüm bu sorularının cvpları forumda var okumanı tavsıye ederım kabataslak cvp vereyım
    porteın tozu ıcın ılk 3 ay bekle vucut gerken kadar zorlansın
    antrenman sonrası basıt seker ve proteın ıceren karboda olan bır ogun yemelısın
    zaten antrenmana gıtmeden de ögun almalısın komplex karbonhıdrat ve hafıf porteınden olusan bır ogun yeterlı olacaktır.
    antrenman sonrası en ucuzu gıt bır tavuk al yanı hazır söle satılıyor ya. pısmıs öle al ye

rockybalboa7 ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/dman-sonras-ne-yenmeli-t6437p3.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş