1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Antrenman Programı

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Dmrzk1634 tarafından 3 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dmrzk1634

Dmrzk1634 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar program konusunda çok kararsız kaldim. Tecrubeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Boy:1.77 kilo:61 yaş 28 yağ oranı %15 cikti ama sadece bacaklarim kalin
    1. Gün = gögüs ve ön kol programı
    2. Gün = Arka kol ve omuz programı
    Hangi calismalari yapmaliyim ? Örnegin gögüs icin 4 en faydali calisma hangisi ? Buna benzer

Ekli Dosyalar:

2. Dax Riggs

Dax Riggs Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Bence full body workout uygulamalısınız henüz fazla bir kas kütleniz yok fullbody ile temel ve compand hareketler sayesinde sağlam core bölgesine ve iyi bir temele sahip olabilirsiniz düzgün besleneceğinizi varsayarak konusuyorum. Örnek fb workout programlarını sitede bulabileceğiniz gibi kendiniz de oluşturabilirsiniz zira mantığı basittir.

3. Dmrzk1634

Dmrzk1634 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dax Riggs Tesekkurler , 1 aydir Full body calisiyorum , Artik bölge calismasi yapmak istiyorum ama hangi calismalardan iyi sonuc alirim fazla bilgim yok

4. Dax Riggs

Dax Riggs Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Dmrzk1634, rica ederim ancak fb ile kastettigim spora yeni basladiginizda verilen program degil ornek bi program vermek gerekirse squat,bench press,incline bench press, 8 nizami barfiks cekebiliyorsaniz barfiks cekemiyorsaniz lat pull down , behind the neck press , hammer ya da barbell curl, lying triceps extensions , deadlift 3x8 ya da 5x5 bu programin uc ay icinde gozle gorulur bir degisim yaratacagina inaniyorum iyi beslendiginizi varsayiyorum. Split programlara kas kutlenizi gercekten yeterli seviyede artirdiktan sonra izole hareketler ekleyeyerek yapmanizi daha dogru buluyorum tabii sizin tercihiniz

Sayfayı Paylaş