Antrenman nasıl olmalı?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Sgns12 tarafından 26 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sgns12

Sgns12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bir şey soracaktım yaklaşık 2 aydır full body çalışıyorum fakat benim öncelikli hedefim yağ yakmak ve kilo vermek olduğu için diyetisyene gittim.Kilom 90 yağ oranım %19 ben bu oranı düşürüp kilomu da 80 e düşürmeyi hedefliyorum önümüzdeki 1 ay içerisinde o yüzden spor salonunda sadece kardiyo çalışması yapıp ağırlık çalışmasını hafif devam ettirip verebileceğim max düzeyde kilo verip bir an önce hedefime ulaşıp daha sonrasında ise hacimlenme odaklı devam etsem nasıl olur ? Ayrıca diyetisyenin verdiği liste kg başına 1 gr proteinli bir liste yani ağırlık odaklı gidersem protein ihtiyacını karşılayamadığım için kaslar küçülmez mi ??

2. dark75

dark75 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle hafif agırlık secimin yanlış aksine kilo verme dönemin de cok ağır kilolarla çalışmalısın ki kaslar uyarılsın aksi halde kas kaybı yaşanır bununla birlikte proteini kilo başına 2-2,5gr alman gerekir ayrıca ağır kilo yağ yakımını destekler öneri olarakda deatlift i yapmanı tavsiye ederim 5x 10-15 tekrar şeklinde yapabilirsin ağır kilolarla..

Sayfayı Paylaş