Antremann sonrası öncesi beslenmehakkında

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve izmirlee35xd tarafından 14 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. izmirlee35xd

izmirlee35xd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba 2 2.5 ay oldu yapıyorum sporu evde yapıyorum 2 haftaya salona yazılıcamda bi kac sorum olucaktı
    ben antremanlarımı genelde saat 3-4 gibi yapıyorum kahvaltı yapıp oglen işlerim oluyor bişeyler yiyemiyorum pek geliyorum cikolatalı süt içip 4 x bcaa atıp antremana giriyorum antreman yaklasık 40 45 dkyı buluyor antreman sonrasıda bcaa atıp 30 dk içinde 300 gram tavuk gogsu +yarım litre süt içiyorum yanındada 2 dilim kepek ekmegi yiyorum düzneli olarak yaptıgım bu tavuk yerine bazen balık olabiliyor ama kafam karıstı arkadaasa hocası beslenme programı vermiş beslenme programında antreman sonrasnda yemek yazmamıs üzüm suyu yazmıs tavuk pilav ve benzerini antremanden 1 saat once yazmıs sizce nasıl yapmalıyım antreman oncesi veya sonrası olmak üzere 200 gramdan 400 gram tavukmu yemeliyim yoksa öncesimi veya sonrasımı yemeliym?

veya protein tozu şartmı

2. whatjusthappened

whatjusthappened Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hedefinizi belli etmemişsiniz.Hacim kazanmak mı ? Yağ yağmak mı ? vs.. Pek yardmcı olunacak bir konu olamamış.

Sayfayı Paylaş