antreman sonrası baş ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve sharkboy tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sharkboy

sharkboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 yıl aradan sonra yeniden salona döndüm. çalışmaya sıfır noktasından başladım. bugun 3. günüm. fakat arada boşluk günüm yok. kardiyo ağırlıklı çalışıyorum..
    size sorum şu arkadaşlar; antremandan sonra oluşan bir baş ağrısı var.. ve gün boyu sürüyor.. yeterli uykuya rağmen de geçmek bilmiyor.. vitamin, mineral ve sıvı alımında gerekli olanı eksiksiz uyguluyorum fakat protein alımını tam toparlayabilmiş değilim.. yani 150 gr protein gerekliyken ben 120 alabiliyorum, ek takviye olmadan.. sizce sorun ara vermeden çalışmaktan mı kaynaklı yoksa ufak beslenme eksikleri mi bunu ortaya çıkaran.. veya bunların dışında farkedemediğim bir şey mi var ? lütfen yardımcı olun arkadaşlar ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ve normal hayatı zindan eden bir ağrı bu.. şimdiden hepinize tessekkur ederim..

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kardiyo yaparken nabzını kontrol et belli seviyenin üzerine çıkıyormu . Beslenmeni birdaha gözden geçir . 1 gün ara ver biraz dinlen azalma veya artma varmı konrtol et hala aynıysa bir doktora görün .

Sayfayı Paylaş