antreman esnasında baş zonklaması bilgili bi abi kardeşimiz yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve oguzhanbebe tarafından 8 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oguzhanbebe

oguzhanbebe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ben kendi yağımda kavrulan genç bi milli sporcuyum bundan 1 ay evvel antreman esnasında beynime bi zonklama girdi ters bi hareket veya duzensız bı nefeslenme yapmış olabılırım bilmiyorum o anda antremanı bırakmak zorunda kaldım cunku dayanılmaz bır acıydı deveyi yıkar o zonklama 2 gün dinlendim 2. gunun sabahı yataktan inanılmaz bi boyun agrısıyla kalktıgımı hatırlıyorum sonra geçti gün ortası yemeklerimi cok saglam bi şekilde yiyip antremana gittim inclline dumbel prese başladım sağlamcanada ısındırdım vucudumu ilk set bi sorunum olmadı ikinci set o zonklama hafiften girmeye başladı beynime kafamın ıcınde nabzımı hissediyodum sanki 3. sete girdiğim an acı inanılmaz derece arttı zonklamayla beraber ve yine bırakmak zorunda kaldım. Kalbimden suphlenip nabzımdamı dşye sorun kardiyologa gittim ekg cekıldım sorun cıkmadı tansıyonuma baktırdım yine sorunum cıkmadı kafa tomografisi cektırdım beynimde sorun cıkmadı Mr cektırdım boyunumun boyun düzleşmesi olduğunu gördüm ve boyun kaslarımın yumru gibi kasıldığını spazm olduğunu söyledi doktor .
    kendimi ağrı kesicilerle dinlenmeye cektım ama ne zamanki sinirlensen ıkınsam bagırsam kendımı kassam ağrı feci bi şekilde beynime giriyodu en son azaldı azaldı bişey kalmadı antremana gittim dün yine antreman yaparken beyin zonklaması yaşadım ilk harekette olmasada 4. harekette cok kotu bi şekilde vurdu bıraz dınlenmemle gectı ama artık hardcore bi antreman yapmaya korkar spor salonuna gitmeye korkar oldum ve formdan dustukce dusuyorum pskolojım sıfır yarışmalara hazırlanıyodum cok buyuk kostek oldu bu durum bana doktorlar herangi bi cozum vermıyo derdimi soylemıyo agrının kaynaklandıgı seyı tespıt edemıyo sadece tek dedıklerı sporu bırak ve spor benım hayatım bu meslekten ekmek yemek bu işle aç olsamda hayatımı bağlı surdurme hayallerı kurdum okul çağlarımdan bu yanaeğer bi derdime deva biliyosanız bi onerınız varsa herhangi bi doktor tavsıyenız varsa soylermısınız... Allah razı olsun sımdıden tesekkur ederım

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Nefesle alakalı bendede olmuştu.zorlandıgın yerde nefes vermeyi dene.

3. oguzhanbebe

oguzhanbebe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    olmuyor kardeş yeniden giriyor ağrı

Sayfayı Paylaş