Antreman ertesi Aşırı yorgunluk ve halsizlik

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Sevgili dostlar , çalışan biri olarak işten sonra antreman çıkartıcak gücü bir türlü toplıyamıyorum.işimde masa başı. buna çözüm olarak animal pump kullanmaya başladım.antremanlarım güzel geçiyor.

bunun dışında ertesi gün işte ayakta duracak halim olmuyor.kolumu kaldırmaya üşeniyorum neredeyse.bu normal bir durum mu? buna benzer sıkıntı yaşayan var mı ?

vitamin olarak her sabah :eek:ne day kırmızı hap(ağırlık çalışanlar için ), her gün 250 ml sıkma portakal+havuç , 2 günde 1 de z çinko tablet alıyorum.

bir de bu ara kafamda kan verip kanı tazelemek gibi belkide gereksiz yada doğrumu artık emin olamamakla böyle bir düşünce hakim.

2. melanqoliq

melanqoliq Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fethiye
    kolay değil tabi vücut bi yıkımı onarmaya çalışıyor.
    ama ne tür bi programla haftanın kaç günü çalıştıgında önemli.
    en önemlisi uykun nasıl?
    haftanın 5 günü ayrı ayrı kas gruplarıysa çalıştıgın bir süre sonra o kadarda yorgunluk hissi olmaz sanırım.
    ama bir güne büyük kas gruplarının agırlıklı oldugu bikaç hareket ekledinse haliyle toparlanman bikaç günü geçer doğal olarak.
    ama iyi tarafı vücudumuzun dökülüyor olmasından haz almaya başlamamız bir züre sonra.
    bu birşeylerin geliştiğine işaret dimi..
    rahat ol..
    başarılar.

Sayfayı Paylaş