Ankara Kick boks spor salonu önerin ve kick boks dan anlayanlar buraya

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve king is coming tarafından 9 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. king is coming

king is coming Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar , Ankara / Kızılay / Mamak Tarafında fazla pahalı olmayan kick boks salonu önerebilirmisiniz ?
    10 aylığına yazılmayı düşünüyorum :D

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ankarada fenerbahçe boks okulu var ne tarafta bilmiorum normal bir salon 100 tl ise fenerbahçe 200 dür ama normal bir salona 10 ay gidiceğine fenerbahçeye 5 ay git sana fitness yüzme gibi imkanlarda sağlar büyük ihtimal beğenirlerse seni ücretsiz bir şekilde müsabık gruba alıorlar ve belli bir maaşta veriorlar atagün yalçınkaya,adem kılıççı,onur şipal,önder şipal gibi amatör boksörler bu kulübün bünyesinde yer almıştır atagün şimdi antrenörlük yapıor şuanda profosyenel boksun zirvesinde bulunan gururumuz avni yıldırım da eskiden fenerbahçede amatör boks yapmıştır .ankara ya da bursaya taşınırsam kesinlikle ben buraya yazılmak isterim maddi sıkıntı vb oluşmazsa ama sen illa kick box istiorsan illa google dan bulabilirsin iyi bir tane

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Fenerbahce ulusta rüzgarlida haftanin 3 gunu 1.5sar saat yapiyolar idmani ve 150tl ayrica havuz fitness vs yok.
    Ben sana muhammed ali gym oneririm 150tl ayligi kral hoca kickboksta ankarada cevahir denen, atilgan fight var oda 150tl sistemler karisik ama onda ensar atilgan. Birde sefik tetikde git gorus aksam 7den sonra kickboks derleri oluyo sahin hoca felan var bi gorus ucretsiz olabilir orasi

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dostum dediğim fenerbahçe istanbuldakide olabilir bilmiorum ama fenerbahçenin istanbuldaki tesislerinde havuz ve fitnessta var

5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Evet saydigin kisilerde hep istanbulda kardesim fenerbahce tesisleri oranin cok cok guzel ankarada o kadar imkan yok orda ki salonlarda cok pahali

Sayfayı Paylaş