Ankara Emek Mestro Sports

Konusu 'Ankara' forumundadır ve EviaN tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EviaN

EviaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ankara'da emekte bulunan Mestro spor salonu hakkında bilgisi olan var mı? Polat Yücel hoca sahibimiymiş sanırım. Nasıldır? Salon nasıldır, fiyatlar nasıldır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. dorico

dorico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır oraya gifiyorum polat hocayı 1 kere gördüm oda kapıda sohbet etmeye geldi içerde fatih hoca var fazla ilgilenmiyor sadece hareketi gösterip yerine oturuyor.
    Salon düzenli , gelen işiler düzgün kişiler iduşlar ve wc temiz aletler sağlam bakımlı.
    Saat 5den sonra çok kalabalık oluyor.

3. Centaur

Centaur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Yaklaşık 1 yıldır o salondayım. İlk başta 3 aylık hem kendimizi hemde salonu deneyelim dedik arkadaşımla. Daha sonra böyle bir samimiyet böyle bir bağlılık sardı etrafımızı anlamadan. Belkide oradakilerle olan diyaloğumuz yüzünden çok sevdik orayı. Polat hoca vardı. Gitti yerine İsmail Türker abimiz geldi. Fatih Özbekçi hocamız vardı ama ayrıldı.. Gerçi gidişi yeni ama insan özlüyor be.. Fatih abinin duruşu yeterdi be. Hiç unutmam daha ilk günlerimizde hareketleri tam yaptığımızı hissettiğimiz anda Fatih abiyle göz göze gelirdik aferin(el işaretiyle) gösterirdi bize. O bile bize yetip artıyordu. Adam kaç yıllık vücut geliştirmeci. Cool bi havası vardı iplemeyen yanlışında sikerten :D ama ne olursa olsun her zaman beraber antreman yapmak isteyeceğiniz birisidir. Yarışmasında yanında olduk bir sonrakinde de oluruz. Çok övmüş gibi oldum ama kötü yönünü söyleyeyim adamın; otururdu, takmazdı kimseyi ama hareketi yanlış yapan adamı kaç kere uyardığına şahit oldum. Hele bana kaç kere gösterdi hareketleri. Bazen gelir ağzıma sıçardı :D küfür ederdi (samimiyetten) bi öğrenemedin diye. Elli kere gösterdikten sonra neden 51.ciyi göstersin ki. Kafamı kalır ona.. Oysa bütün salonu bi tık daha ileriye iten oydu. Gönül ister hep böyle devam etseydi ama bazen ayrılıklar olabiliyor. Salonun şuan ki sahini İsmail abi gerçekten çok kaliteli bi insan. Parada pulda gözü yoktur. Bilek güreşçisidir. Avrupa 3 lüğü falan onları geçeyim adamın kollarıyla birlikte yürüyüşüne hasta olucaksınız :)) Erkin. Besyo okusada 1. seviye antrenörlük belgesi vardır. Asla küçümsenecek birisi değildir. Zaten zamanla onu da seversiniz :D Yeni Umut diye bi hoca gelmiş (gözlüklü) bilemiyorum hakkında ne desem boş. Ama bu işte yeni olmasından dolayı merakı hevesi var yardımcı olmaya. Kişilik bakımından da gayet iyi birisine benziyor. Diğer Yeni hocanın ismini unuttum :D galiba yarışmada görmüştüm onu. Her ne kadar muhabbetim olmasada soğuk geldi bana. Salon bakımından ise yeri falan güzel ulaşımı rahat. Temiz, bakımlı. Gelen gidenler temiz iyi insanlar. Zaten spora orada devam etmem oradaki insanların yüzünden. Spora yeni başlayacak olanlara yada hareketleri bilmeyenler (yapamayanlar) soru sormaktan çekinmeyin ama hocalarımıza. Lütfen onlara sorun. Sormazsanız ben sizi çekiştiriyor olucam :D bazen gerçekten çok komik yada enteresan hareketler görebiliyorum :D Neden buraya böyle birşey yazdım bilmiyorum. Belli ki içimden gelmiş. Şimdi bazılarınız bana küfür edeceksiniz :D olsun ben ona da gülerim. Eğer spora kayıt olmak istiyorsanız. Düşünmeden gelin. Çünkü spordan fazlasını öğreniceksiniz. Fazla konuşup set aralarınızı uzatmayın! Kendinizi (çok konuşan) olarak tanımlattırmayın! Kimsenin hareketine de karışmayın! Hocalarımıza da bir kötülükte bulunmak istedim :D Ben yeniyken çok soru sorardım hareketler, beslenme,suplementler şunlar bunlar.. Sormadan öğrenemezsin tek elden. İnternette bin bir türlü saçmalık gördüm. Siz internetten aldığınız bilgilerle yola çıkmayın..

Persephonie bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş