animal serisi onerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mr pink tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle herkese merhaba

baya uzun bi suredir takip ediyorum siteyi ve artık benimde birseyler yazma vaktim geldigine karar verdim :)

1.5-2 senedir bu işin icersindeyim ve gozle gorunur bir degisiklik oldugunu soyleyebilirim, haftada 3-4 body yapıp agırlıklarıda yavas yavas arttırmaya gayret ediyorum

elimde animal max, cuts ve nitro serisi var, forumlara bakmama ragmen bu 3ünü kombine eden bir program goremedim, ayrıca hergun solgar vm 2000 aldıgımı da belirtmeliyim

simdiden tesekkurler..

2. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    sabah cuts antreman dan 15 dakika sonra nitro 45 dakika sonra max isteğe bağğlı 1 saat önce max ve antremanın hemen öncesi nitro kullanabilirsin.solgarı da kahvaltıdan 30 dk. sonra.

mr pink bunu beğendi.
  3. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cuts icin gunde 2 paket alınmasını onermis?

4. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bence lüzumsuz ama illa alacaksanız ilkini sabah kalkar kalkmaz ikinciyi EN AZ 6 saat sonra aç karnına ayarlayın ama yatmadan da 5-6 saat önce olması lehinize yoksa uyuyamassınız.

mr pink bunu beğendi.
  5. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    peki son olarak cuts ı, gun icerisinde, bodyden once sonra nasıl oneriyorsunuz? mesela bodyden once nitroyla beraber almamın bir sakıncası olur mu?

6. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    30 dk. 1 saat öncesinde aç karnına ayarlanıp alınırsa salonun hemen öncesi hemen sonrası nitro kullanımıyla etkili olabilir.hatta biri sabah kalkar kalkmaz diğeri de 6 saat sonra yatmadan 6 saat önce ve antremandan 1 saat civarı önceye ayarlanabiliyorsa 4 4 lük olur.

7. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    işte duymak istedigim buydu :)

8. ceteris

ceteris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanım saati ve doz aşımı

Benim soracağım soru spesifik olarak M Stak ile ilgili olmakla birlikte diğer animal ürünleri için de genelleme yapılabilir.
    Günlük doz 1 poşet ve söz konusu dozun antrenmandan önce alınması gerekiyor. Fakat antrenman saati günden güne değişiyorsa ürünün alındığı saat de değişecektir. Örnek olarak; pazartesi 22:00, salı boş gün, çarşamba 07:00 da antrenman yapılacak. Dolayısıyla 1. ve 3. dozlar arasında toplam 33 saat fark oluyor. Antrenman her gün aynı satte olsaydı(normali bu), 24 satte bir alınacaktı ve 1. ve 3. doz arası toplam 48 saat olacaktı.

İşten dolayı antrenman saatlerim bu şekilde olmak zorundaysa, bu 33 saatlik fark aşırı doz oluşturur mu? Sanki 2 günde 3 poşet alınmış gibi oluyor. Yoksa salı günü(boş gün) hiç almamalı mıyım?

Teşekkürler.

Son düzenleme: 8 Temmuz 2009
  9. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet, ilk mesajımdaki kür gayet faydalı oldu diyebilirim, max cuts ve nitro birbirini gayet guzel tamamlıyor,

simdi bir asama arttırıp diger animal urunlerini de eklemeyi dusunuyorum, (nitro,cuts,pak stak,max ve pump) daha once denemis olan var mı? varsa onerilerini paylasabilir mi? ozellikle kullanımları hakkında

10. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Animal hiç kullanmadım ama bir konuda bunların hepsini kullanan insanların herhalde sağ çıkamayacağına dair ortak bir karar vardı forumda :lol:

11. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

hazır yeri gelmisken sorunada elimden geldigince cevap veriyim, stak cuts gibi 3 haftalık bi kür, yani antrenman yapmadıgın gunlerde de kullanman senin acından faydalı, keza nitro da amino asit agırlıklı oldugu icin spor yapmadıgın gunlerde ek besin olarak alabilirsin, tabi bu uyguladıgn donemde ne kadar cok sık spor yaparsan o kadar yararına :)

Son düzenleme: 9 Kasım 2009
  12. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

valla hepsini kullanmak yurek istiyo ama 1 ay sonunda canavar olma ihtimalin de var, zaten birbirine kombine suplementler

13. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    acele işe şeytan karışır derler ya bu duruma cuk diye oturuyor

14. mehmet gokhan

mehmet gokhan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    animal pak ve pump kullanıorm ve ıkısıde en baz supp. oldukları ıcın benı su anda gayet guzel idare edıyolar.. tum serıyı kullanmak sıze bısı katmayacaktr 1 ay ıcınde de ınanılmaz buyuyecegınızı dusunmeyınz,ıhtıyacınız olanı besınlerle dolduramadıklarınıza yönelınız..

15. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

heh hayır 1 ayda tabiki bir degisiklik gormek sacma, işin sakası bi yana herbiri farklı alanda, cut yag yakımı nitro amino max whey pump enerji stak hormon vs vs ben hepsini birden kullanmaktan da bahsetmiyorum, kullananların tavsiyelerini ben kullanım sekillerini merak ediyorum, hepsi bu

16. bedevi26

bedevi26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    eskişehir
    ben 1 haftadır animal cut kullanıyorum. 2 kiloda verdim. terletmezi falan çok güzel ama biraz harekete zorlayınca başımı dönderiyor. tuvalete çok çıkarıyor. animal cut kullanalı dışkımın rengi bile değişti. normalmidir acaba her kullananda bunlar görülür mü?

17. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    slm arkadaşlar universlin gh max ve animal stak ürünlerini inceledim ve yanılmadıysam hemen hemen aynı amaç için üretilmişler ancak etki boyutlarını bilmiyorum sizce ürünler arasında ark uç boyutlarda mı

18. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    animal ürünlerinde benim yaptığım kombinasyon şu şekilde:
    pac, pump, nitro, stac. ; maximum hacim kombinasyonu.

Animal pack: vitamin ve mineral desteği veriyor ki bu sporda olmazsa olmaz klasikleşmiş bir destektir kendisi muhakkak alınmalı.
    Animal stac: bu arkadaş vücuttaki kullanılabilir doğal testosteronu artırmaktan sorumlu, genetik olarak salgıladığımız doğal testosteron'un kullanım oranını %90 lar seviyesine çıkartıyor. Kullanılabilir testosteron arttığı zaman hem güç artışı hem protein sentezi artıyor.
    vücudumuza aldığımız günlük proteinin sadece bi kısmını kullanabiliyoruz yani vücut sadece bir bölümünü sentezleyebiliyor bu sizin vücudunuzun protein sentezi kapasitesiyle alakalı. Animal stak kullandığınızda artan kullanılabilir doğal testosteron seviyenizle beraber bu sentezleme de artıyor, yediğiniz proteinden çok daha fazla verim alıyorsunuz, bence yine olmazsa olmazlardan bir tanesi.
    Animal pump: bu bir güç verici pre-workout yani antrenman öncesi desteği.
    bu amcanın içinde de Nitric Oxide ve kreatin var.
    Nitric Oxide kan damarlarını genişleten bir madde yani çalışma esnasında daha fazla ve rahat kan akışı sağlayarak kaslarımız daha çok kan gitmesini ve oksijen ve kandaki besinler sayesinde daha çok beslenmesini sağlıyor.
    Kreatin kırmızı etin içinde bulunan bir aminoasit cinsi ve kaslara güç veriyor ve bu güç gerçekten gözle görülür ve hissedilebilir bi güç.
    Animal nitro: bunun içinde de yine vücut için dozajları çok iyi ayarlanmış aminoasit ve BCAA hapları var, bir poşetinde yaklaşık 7000mg aminoasit 6000mg BCAA barındırıyor ve oldukça memnun kaldığım bi ürün. antrenman sonrasında protein, amino ve BCAA muhakkak alınması gereken takviyeler çünkü vücut antrenmandan sonra direk kas yıkımına başlıyor. bu katabolik etkiyi abzorbe etmek için antrenmandan sonra muhakkak BCAA alınmalı protein tozlarının içinde bi miktar oluyor zaten.

Bu kombinasyon toplamda 3'er kutu kullanıldığında bile yaklaşık 3 ay kadar sürede normale oranla oldukça gelişim sağlanabiliyor.
    Yüksek protein alımı olmadan bu ürünlerden pek fazla birşey beklemeyin sahip olduğunuz kg başına minimum 2gr protein tüketmek olmazsa olmaz bir kural bu sporda.
    Bunu sağlamadan ve garantilemeden hiç bi supplementden fayda beklemeyin derim.

-hitman-, Akay ve kenan_23 bunu beğendi.
  19. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    ben suan
    opt. whey prt GNC creatine L-glutamine suprdyn

kullanıyorum gerçekten ağır bir idman prg vr amacım hacim artışı ancak kaslanırken biraz yağda yakmak istiyorum acaba bu supplmnt kombinasyonuna animal cuts ve animal nitroyu eklesem fazlamı yüklenmiş olurum yada etkili veya etkisiz mi olur (animal cuts ve nitronun içerikleri bu komb çatışır mı)

20. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    cuts ve nitronun içeriğinde senin kullandıklarınla çakışacak bir içerik yok.
    ikiside kullanılabilir.

kenan_23 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş