Animal Pak/Stak Kullanimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve The Monument tarafından 22 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    Arkadaslar, bu supplementlar hakkinda deneyimi olan birisi sorumu cevaplarsa sevinirim.
    Yaklasik 1 hafta once Animal Pak kullanmaya basladim. Uzerinde yazdigi gibi idmandan 30 dakika once aliyorum. Fakat soyle bir durum var idmani cok sert girdigim icin haplarla aldigim sivi miktari yuzunden idmanlarda sorun yasiyorum. Sabah saat 8-9 arasi idman yaptigimdan 30-45 dakikadan daha erken alma sansim da yok. Bunun ustune 1 Mayis itibari ile Animal Stak kullanmaya baslayacagim. Onu zaten kesinlikle 30-45 dakika once alacagim ama 7 hapi az bir miktar sivi ile de alabilirim. Dolayisiyla idman saatimi de degistiremedigim icin Animal Pak'i oglen yemeginden bir 5-10 dakika sonra almayi planliyorum. Universalin websitesinde Pak'le Stak'in az da olsa sinerjik oldugu yaziyor. Ben zamanlama olarak boyle bir degisiklige gidersem bu sinerjiyi kaybedermiyim? Pak'in icindeki Animo kombolarindan sagladigim yarar duser mi?

Ayrica aksamlari yataga yatmadan hemen once 1500mg kadar Optimum'un Tribulus'unu kullaniyordum (2x750mg) Stak'in icine adamlar "ya tutarsa" mantigi ile 1000mg tribulus koymuslar. Bildigim kadariyla FDA dosaj olarak 4000mg gunluk tribulus degerine onay veriyor. benim aksam aldigim tribulusu kesmeme gerek var mi?

Dedigim gibi bu supplementlari kullanmis arkadaslar yanit verirse cok sevinirim.

2. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Extra Tribulus almayı kes hatta tribulusu unut derım hıc bır mantıgı yok tamamen ticari ürün benım görüşüm.Akşam yatmadan önce tribulus yerine çinko-mangnezyum alabılırsın.

Animal pak i ne kadar gereksiz bulsamda , kullanıcaksan sabah kahvaltısından sonra kullan.Tabi günde 2 pack kullanıyosan ant oncesıde alabılrsn.Benım tavsıye bu urune bu kdr para verme sıradan bir multivitamin al derım :)

Animal Stak güzel bir ürün , bu sporla natural uğraş verenler açısından.Ant dan önce kullanmanı tavsıye ederım 3 hafta dan sonra 1 hafta ara verılmesı soylenıyor sanırım etkısı kaybettıgındndır bır zarar olcagını sanmam zira kuzenım 2.5 aydır aralıksız kullanıyor , bayada olumlu sonuclar aldı.

3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ilk olarak sabah 8-9 arasında idmanda ne işiniz var.kaçıncı öğününü yapıyorsunda ağır bir idman çıkarmaya gidiyorsun,kaç saat uyuyorsun.öğlen yapmak iş güçten dolayı imkansız olabilir bu yüzden akşam üzeri yapmanız çok daha mantıklı olacaktır.o saatte idman yaparsan başına herşey gelir.supplementlerden de pek bir verim alamazsın.çünkü kortizol zaten tavanda sabahleyin.idmandan önce-gün içinde bol su tüketiminiz varsa antremandan önce-antreman sırasında pek susamazsınız.antremandada suya yüklenirseniz şişip kalırsınız haliyle ve hapları az suyla içmek iyi birşeymiş gibi yansıtmayın.zaten alındıktan 30 dk antremana başlıyorsun.o kadar süre içinde çok su içsen bile şişkinliğin iner.
    pak-stak ta sinerjiyi aynı anda alınca sağlamıyorsun zaten.zamanlarını kendine göre ayrıca ayarlayabilirsin.öğle yemeğinle beraber alabilirsin pakı.ayrıca pakın içinde amino komboları diye birşey yok.daha doğrusu amino kombosu diye bir terimi ilk defa duyuyorum.
    yatmadan önce tribulus almak çok saçma ve yanlış bir kullanım.forumda araştırırsaydın biraz veya bilgili insanlara sorsaydın.gün içinde öğün aralarında kullanabilirsin tribulusu.yatmadan önce alınca boşa almış oluyorsun ürünü.
    ayrıca ya tutarsa diye bir mantık yok tribulusta.işe yarıyor diyenlerde var yaramıyor diyenlerde.fakat tecrübelerle anlar insan kullandığını.animal stak işe yarayan bir ürün fakat biraz pahalı ve gereklilik sırasında biraz gerilerde.yani lüks diyelim.ona verilecek paraya alınacak bir hayli seçenek var.
    animal pakı gereksiz bulanlar eminimki hayatında bir pak bile kullanmamış olanlardır.sıradan vitaminle animal arasında dağlar var.2 pak tüketmeyin böbreklere aşırı baskısı olacaktır.1 pak gayet yeterli.off gündede animal pak kullanmayın.

maietnigri ve onbir bunu beğendi.
  4. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    1)Pak bir multivitamin/sentez stimulatoru/ ve kikirdak, imun sistemi destekleyici mineral bileseni. gereksiz ne demek?
    2) Tribulus'un yarari olmadigini destekleyen bircok makale var haklisiniz ama eger ise yariyorsa en mantikli kullanim gece yatmadan once ozellikle yuksek dosajlarda. Bilgili insanlara sorsaydin demissiniz. Tulug Topa'ya sordum, kendisini bilgili saymaktan baska carem yok...
    3) Off gunum sadece haftada bir gun. onun icin biraz da off gunde pak kullaniyorum.
    4) yaptigim isin dogasi oturu gun icerisinde ozellikle saat 12-6 arasinda inanilmaz enerji harciyorum ve aksamuzeri idmana gittigimde vucudum harcanmis oluyor. bunun icin sabahlari gidiyorum.
    5)"ayrıca pakın içinde amino komboları diye birşey yok" - Universalin Amino Acid Complex adi verdigi icerik listesinden bahsediyorum.
    6) valla ne deseniz tribulus hakkinda bisey diyemeyecegim. malesef ise yarayip yaramadigini hala anlamis degilim :) (bazi arkadaslar biton para verip kullandiklari supplementlara toz kondurmayip "abi cok guzel ise yariyor bu iyi ki almisim" diye atip tutuyorlar ama ben oyle birsey yapmiyorum :) )

yorumlar icin tesekkurler...

Sayfayı Paylaş