Animal Cuts, yardım lütfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pazienza tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. pazienza

pazienza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba, yaklaşık 2 hafta önce Animal Cuts aldım. Ama düzenli kullanıp kullanmadığımdan emin değilim okulum yüzünden. Biraz daha açayım;
    Hafta içi sabah 7'de kalkıyorum, kalkar kalkmaz ilk pakedi alıyorum. Kahvaltıda genelde poğaça tarzı yiyorum. Okulda 1 gibi öğlen yemeği veriliyor, ve doğru mu yanlış mı bilmeden yemekten önce ikinci pakedide alıyorum acıkmamış olsam bile. Okul 16:20'de bitiyor, 17:30, 18:00 gibi salonda oluyorum ve sporumu yapıyorum. Şimdi benim kafamı karıştıran, araştırmalarıma göre ikinci pakedi spordan 45 dk. - 1 saat önce almamız gerektiği yazıyor, ama ben böyle yapmadım bu güne kadar çünkü okul çıkışında spora gidip gitmemekte kararsız kalıyorum ve bazen gitmiyorum. Spordan sonra alırsam da çok geç almış olacağım. Yaklaşık 15 pakedi tükettim şu ana kadar ve pek bir değişim göremedim, bunun nedeni bu düzensizlikten dolayı mıdır? Şu ikilemden kurtulmama yardımcı olun lütfen :)

2. Marusechka

Marusechka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    sınava hazırlanma , zayıflama , spor yapma , okul , dershane vs. temposu içinde ilaçların kullanım vakitleri çok karışıyor . Bende geçen sene hem okula gidiyor hem dershaneye gidiyor hem ygs lys hazırlığı yapıyor hemde sporla kiloyla uğraşıyordum bende tıpkı senin gibi spora gitsem mi yorgun muyum diye düşünüyordum sonra ben şöyle bi yöntem belirledim spordan önce içmem gereken ilaçları çantama alıyordum ve spora gitsemde gitmesemde ilaçlar mutlaka çantamda bulunuyordu spora gideceğim zaman soyunup giyinmeden önce ilaçları içiyor sonrasında ise 30-45 dk arası süren giyinme + esneme ve hafif tempolu hareketler yapıyordum sende bunu deneyebilirsin bana çok yardımcı oluyordu ve ilacı tam olarak ne zaman içtiğimi bildiğim için etki süresini çok verimli kullanıyordum

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bu cümlenden sonra pek sallamadım diğer yazdıklarını :) yanlış yapıyorsun, poaça falan yemek istiyorsan haftada bir defa ye eğer beslenme nedir nasıl beslenilir bilmiyorsan biraz araştırmanı öneririm

4. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    besin takviyeleri mucize yaratmaz . Eğer işe yaramasını istiyorsan, beslenemeni ve sporunu düzene sokman gerekiyor. SemihCebrail'in dediği gibi. Kahvaltı gibi en önemli öğününü poğaça yiyerek geçiştirmen çok yanlış. Forum'da biraz araştırmanı tavsiye ederim. Düzgün bir beslenme ve spor olmadan animal cuts gibi başarılı bir takviyenin bir faydasını görmen mümkün değil.

5. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    beycank arkadaşa kesinlikle katılıyorum sen düzenli beslenmeni yapmazsan düzenli sporunu yapmazsan günde 5 paket iç hiçbir faydasını görmezsin ayrıca kullandığın ilaç Profosyonel sporcular için dikkatli olmanı öneririm.

Sayfayı Paylaş