Animal Cuts-Animal Nitro-Whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hellimlive tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben iki aydır spor salonuna gidiyorum, kardiyo ve ağırlık çalışıyorum. Boy 170 cm, kilo 72. Vücut yağ oranı %20,9 çıkmıştı 2 ay önce ama şimdi kaç bilmiyorum. Geçmişte aralıklarla bu sporu yaptım. Animal Cuts-Animal Nitro-Whey üçlüsünü kullanarak ve ağırlık çalışmalarını daha da arttırarak bir program uygulamayı düşünüyorum ancak niyetim aşırı derecede şişmek değil. bay mankenlere yaklaşan bir vücuda sahip olmak istiyorum. Çoğu kişi whey kilo aldırmaz diyor ama animal nitro ile birlikte kullanılması bu durumu değiştirir mi? Bu üçlüyü birlikte kullanımam istediğim vücut tipine kavuşmamı sağlar mı? (tabii ki sıkı bir egzersiz ve diyet programı ile)

2. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap

Bilgisi olan tecrübeli arkadaşlar ve ustalarımız lütfen cevap bekliyorum iyi antrenmanlar

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Whey protein olarak dusuk karbonhidratli urunleri kullanabilirsiniz,

Örnegin ultimate nutrition isocool ve Hardline nutrition Bipro gibi.

Animal cuts yag yakiminda size destekci olacaktir, ayni zamanda Nitro(BCAA icerigi) ve whey proteini kaslarinizi koruyacaktir.

Herseyi supplementlerden beklemeyin, bu ürünlerin sadece destekci oldugunu unutmayin, beslenmenize dikkat edin. Kardiyo ve agirlik calismalariyla ilgili forumdaki makalelere göz atin.

Iyi forumlar

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    2 aylık bir sporcu için bu kombinasyon gereksiz bence

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet ben de bir yerde okumuştum fazla kiloları olanlar için en önemlisi düşük karbo oranlı wheyler ben de bu yüzden hardline bipro ya geçmeyi düşünüyorum her ne kadar fazla kilom olmasa da ( nolur nolmaz :D )

6. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu antrenman programına hangi supplementler

Merhabalar antrenman programın aşağıdaki gibi:

20 dakika dikey bisiklet
    20 dakika cross trainer veya yürüme bandı
    5x30 crunch machine
    5x20 ab shaper crunch
    5x20 alt karın, ayakları karna çekme
    2x15 super leg extension
    2x15 leg press
    2x15 bench press
    2x15 incline bench press
    2x15 row-rear deltoid
    2x15 lat pull down
    2x15 shoulder press
    2x15 barbell curl
    2x15 triceps press
    Haftada 5-6 gün gidiyorum salona.
    Bu arada son animal cuts ile whey kullanmama rağmen 20 günde 72 kilodan 75 kiloya çıktım. spora başladığımda yani 2,5 ay önce 92 cm olan bel ölçüm ise 90'a indi. amacım aslında çoğumuzun istediği, atletik, kasları belli olan bir vücut. Yani 80-82 cm bel, 72-73 kg ağırlık ve dümdüz bir karın bölgesi. bu amaca ulaşmak için; whey ile beraber animal cuts kullanmaya devam mı edeyim, yoksa wheyin yanına creatine ve glutamin ekleyip bulk bir vücuda ulaştıktan sonra bahar aylarında mı yağ yakımına yöneleyim? sanırım herkes bu ikilem içinde kalıyor. Değerli ustalarımız yol göstermenize ihtiyacımız var...

7. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    birincisi kisisel fikrim 2 aydr spor yapan birine suplement anlamsız, biraz daha oturt ondan sonra zamanla tepki vermesine gore denersin, ikincisi 2 ay olmus artık, su ana kadar da 5-6 gittigini varsayarsak artık bolge bolge calısmanın zamanı gelmis, gogus-biceps, sırt-triseps omuz-bacak gibi (sekil 1a ben) kaslarını dinlendirmeden haftada 5-6 giderek de hamallık ediyosun

8. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Söylemeyi unutmuşum, haftada 5-6 gün gidiyorum ama bir gün kardiyo-mekik, diğer gün 20 dk kardiyo-ağırlık şeklinde gidiyorum. Supplementlere gelince, yalnız 3 haftadan beri kullanıyorum ve sonuç +3 kilo. ama bu artışın ne kadarı yağ ne kadarı kas onu bilemiyorum. değerli ustalar asıl soruma cevap verirseniz sevinirim:
    2 ay 3 haftadır çalışıyorum hem ağırlık hem kardiyo, yalnız 3 haftadır whey+animal cuts kullanıyorum ve nasıl olduysa 3 kilo aldım. boy 170 cm, başlangıç kilo 72, şimdiki kilo 75 bel çevresi 92cmden 90 cme indi. Bundan sonra whey-creatin-glutamin mi alayım? yoksa whey-animal cutsa devam mı edeyim? amacım atletik, kasları belli olan bir vücut. ne yapmalıyım?

9. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    insanın tok hali ile aç hali arasında dünyalar kadar fark oluyor :) 2cm 3cm lerle ugraşma o gün 1 2 litre su içtiysen yemek yediysen fark odur ztn :)

önemli olan ayna karşısına geçince 7 8 ay sonra vay be gelişmiş bırakmadan devam etmeliyim diyebilmek..supplementlerdende mucize bekleme bende kullanıyorum animal cut 7. günüm
    ..önce karar vermelisin kütleli mi olacaksın yoksa yağ yakıp ince kaslı vucutmu yapacaksın ..önce yağ eritmeni öneririm cünkü yağsız vucut cok cabuk adele kazanır.hoş durur saat 6 dan 7 den sonra ekmek agır yemekler vs yememelisin.. başarılar dileirm..

10. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burada sorulan sorulardan hep bu anlam çıkarılıyor. supplementlerden mucize beklenmeyeceğini biliyorum . Ayrıca yeterince idman yaptığımı ve beslenmeme dikkat ettiğimi düşünüyorum. Peki yağ eritmek ve ince kaslı bir vücut için whey-animal cuts kombinasyonuna devam mı edeyim yoksa sadece animal cuts mı kullanayım? Lütfen yardımcı olun...

11. burberry

burberry Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    frankfurt
    Benim simdi bu yazilari okuyunca aklima gelenler sunlar
    1cisi olarak neye ulasmak istedigniz yag yakmak ve define hafifi gzl görünen bir vücut
    ilk öncelikle cok sismek istemedigni söyledignizi belirlemissiniz buna ekliyecegm zaten istesenizde Animal gibi olamazsanis steroid kullanmadan 45cm naturel kol bir normal türk erkegnde son nokta gibime geliyor oda azimli calistigniz seneler sonra anca demek istedigm cok sisecegnize endiselenmeye gerek
    2cisi olarak bu hedefe nasi ulasabilcegnizi düsündm
    Bence Mr.pinkde iki noktada ck hakli biri antremaninizi yavvas yavvas bölgesel olarak uygulamak 2cisi simdiden supplementlere kullanimin gerekli olmadigndan
    ben kendime yavvassca bir bölgesel antreman programi arardm ve her antremandan sonra 15 dk. dinlenip bi 30-50dk. arasi bir kardiyo eklerdm kosu bandi cok yeterli bence cünkü en gzl yag yakimini sagliyor ara sira da degisiklik olsun diye kosu bandini baska bir aletlen kardio programimi uygulardm yada 30dk kosu ile 20dk bisikler gibi
    3cü olarakda supplementlere gelelim 3ayinizi doldurdugnuzdan sonra baslamans yeterli olur ama simdidende dvm edebilirsns
    supplement bakimindan animal cuts yag yakiminda size yardimci olacaktir desponun dedigi gibi zaten bide yanina karbonhydrati az olan ( buda desponun dedigi gibi zaten) bir isolated whey proteini eklerdm creatin ve glutamin
    4cüsü Beslenmeniz
    Beslenmenize dikkat edin.Bu demek degildirki sirf ot cöp yiyin normal yemek yiyebilirsinz ama mesela ne yedignize dikkat edebilirsiniz caniniz cikolatami cekti hangisinin proteini fazla kalorisi az bakin öle alin ( örnegin snickers) cok yagli yemeyin proteinli yemekler yiyin tavuk gögüsü, balik gibi etler sosilere sucuklara tercih edin antremandan önce sakin ama sakin soganli sarimsakli yemekler yemeyin antreman esnasinda pisman olursunuz ck susarsns ve bogazinin kurulugu sizin antremani bile etkiler.

Bu noktalara dikkat ederseniz basarili olacagnizdan eminim. Ve *CSA'nin önemini unutmayn.
    Saygilar

*Csa ( Ayaz'dan alinti) = Cok Sikki Antreman

bu komple yeterli olur

12. burberry

burberry Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    frankfurt
    Bide bunu unutmusum, kaz oraniniz yükseldikce alacagniz yag oranida azalir cünkü yicegnizlerin karbonhydratlari proteinleri vs. kaslari besler ve daha cok kasin daha cok beslenmeye ihtiyaci var anliyacagmiz 1 tabak makarna 75 kiloluk defineli birisinde kasi daha cok oldugu icin 75 kiloluk ama daha az kasli birisine göre daha az yag baglar.

Saygilar

13. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    animal nitronun türk 30pak olanı var abd de 40pak olanlrı varmış doğru mu acba

14. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    animal nitro amerikadan 44 pack olarak geliyor 40 değil. tr dekileri bilemiyorum.

15. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    evt 44pac yanılmışım

Sayfayı Paylaş