Animal Cuts&Animal Nitro Destek...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CNN55 tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CNN55

CNN55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar,
    uzun zamandır sizleri okuyarak izlemekteyim ancak şimdi yazma fırsatım olabiliyor.Ben şu an askerdeyim ve görevim geceleri,bu sayede çok boş olduğum için kendimi spora verdim.2 şubattan beri diyet ve spor yapıyorum.86 kilodan 65 kiloya indim.Hergün eldeki kısıtlı imkanlar ile spor yaparak ve diyet yaparak.Boyum 167.Bu kiloya inene kadar yine supplement kullandım.1.si mmUSA L-Carnitin di.Liquid olması sebebiyle tercih ettim.Oldukça memnun kalmıştım.Ancak sonra değiştirmek istedim.Sonra 1000mg Universal Nutrition L-Carnitin kullandım ondan hiç faydalanamadım ve tavsiye etmiyorum sizlere.Şimdi vücüt kendini baya topladı.Karın kasların azcık da olsa ortaya çıkmaya başladı.Bel ölçüm 99 iken şu an 82ye indi.Şu an son 22 günüm askerde ve devam ediyorum spora.Animal Cuts ve Animal Nitro kullanarak.Sizden değerli yardımlarını alarak kalan günlerimde bu ürünlerden max faydalanmak istiyorum.Bir gece birde gündüz olmak üzere 2 defa spor yapıyorum.Bu sporlarımda
    Üst karın,alt karın,şınav,side bend,twist ve bir gün biceps,bir gün tri-ceps ve bir gün omuz çalışıyorum.2.seans da ise üst karın alt karın yan karın ve dips çalışıyorum.Her gün bunu yapıyorum.

Akşam 6 gibi kalkıyorum.6.30 gibi Animal Cuts alıyorum sonra Eti Form yiyorum yada onun yerine 160 gr Ton balığı.Sonra 9.30 10.00 gibi 2 porsiyon tavuk(400gr) ızgara yiyorum.Pilav(Duble) ile.Gece 12.30-02.00 arası spor yapıyorum.Spordan önce bir Animal Nitro spordan sonra bir Animal Nitro daha alıyorum.Daha sonra sabaha kadar yaklaşık 4 lt su içiyorum.Sabah sporumu yapmadan 1 veya 2 haşlanmış yumurta yiyorum.Sonra sporumu yapıyorum ve yatıyorum.Hergünüm bu şekilde geçiyor.Setlerimi ve sayımı hergün artırıyorum.Bugün 6.günümdü.Bundan sonra yapmam veya yapmamam gereken birşeyler söylerseniz çok sevinirim.Sizlere gelişmeleri bildireceğim.Saygılar...

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bence gayet iyi gidiyorsun o imkanlar. devam et cuts kullanıyorum son 4 günüm gözle görülür bi değişiklik var. yapabileceğinin en iyisi bu bence o imkanlarla..

Sayfayı Paylaş