animal cut nezaman alinmali

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve issiciby tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. issiciby

issiciby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, benim animal cut hakkinda sorum olacak
    haftada 3 gün spora giden biri olarak ve dier 3 gün cardio yapacagim.
    sabahlari kahvaltidan önce 1 paket ve antremandan önce 1 paket alinmasi uygunmudur? çünkü okuduguma göre sabah aldiktan 4 saat sonra alinmasi uygun deniyor ama ben sabah 8 gibi ve antremandan 30 dakka önce yani 3:30 gibi alicam, bu sorun yaratırmı acaba. ve ayriyetten fitnessa gitmedigim günler yine ayni şekilde sabah kahvaltıdan önce ve cardiodan 30 dakka oncemi alayim nasi alayim?

2. darkguest

darkguest Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kutusununda üstünde yazdığı gibi sabah ilk iş olarak 1 paket alınmalı devamında 4ile6 saat sonrasında 2. paket 6 saati geçirmemeye çalış zaten dahada geciktirirsen cafein yogunlugundan dolayı gece uykunu kaçırabilir eğer hassassan.. Off günlerdede aynı şekilde al 21 gün boyunca ara verme 2. kutuyu kullanıcaksan 1 hafta aradan sonra başla..

3. issiciby

issiciby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdir çok teşekkürler bilgi için yani 3 hafta yapip 1 hafta yapmicam sonra 3 hafta tekrardan dimi

4. darkguest

darkguest Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    evet zaten 42 paket oldugundan içinde 21. gün biticek 2. kutu için 1 hafta ara verilmelidir die yaziyor kutusunda bende kullanmıştım gayet güzel etkiler almıştım :)

5. issiciby

issiciby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve son olarak sabah uyandigimda ilk iş onu alacagimdan dolayi ondan HEMEN sonra kahvalti etmemde bi sorun olurmu?

6. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    hemen sonra değilde 30 dk beklesen daha iyi olur

7. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    sabah kalktıgımda kahvaltıdan önce 1 paketini alıyorum, öğlen 12:00 - 14:00 arasın sporumu yapıyorum peki 2nci paketi almam bana bir fayda sağlıycak mı ? akşam antreman yapmıyorum.

Sayfayı Paylaş