Andrey Pushkar nasıl bu kadar güçlendi?

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve mevsres tarafından 4 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Adam şu anda o kadar güçlü ki kendisinden sonra en iyi bilek güreşçisini bile dalga geçerek yenebilir.

Bundan önce Cyplenkov ile yaptığı maçların bir çoğunu kaybediyordu, ama şimdi maç yapsalar alay ederek yenebilir, adam bu güce sadece 1 senede ulaştı. :D

2. Doğukan1226

Doğukan1226 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Buca/Şirinyer
    Başlangıçta çok iyi yükleniyor bence yüklenmeyi iyi yapamadığında cyplenkovu yenebileceğini düşünmüyorum. 2015 te A1 Russian Open'a cyplenkov neden katılmadı biliyor musunuz?

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    güç değil tekniğinin geliştirdi,maç başlamadan 7-8 sn önce nefesini çekmeye başlıyo sonuna kadar dolduruyo vermeden referee go dediği an basıyor,kendinden sonraki en iyi dediğin brzenk galiba? herkesin iyi kötü günleri olur ve brzenkin tekniğini geçebilcek biri olduğunu sanmıyorum (43 yaşında olmasına rağmen) denis le maç yapsa denisin bikaç saniyede indirceğini iddia ediyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2016 ---
    ekleme yapıyım o maçtan 3 ay önce denis le maçı var,denis left handed olmasına rağmen sağdada zorlanmıyor..

Sayfayı Paylaş