Anavar ile ne kombin edilmeli ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aligalisali tarafından 5 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aligalisali

aligalisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar yag oranım %19 - %20 fazla zararli olmadigi icin oxandrolone kullanmak istiyorum onunla hangi steroidi kombin etmeliyim yag yakimi ve kas kutlesi icin ?

2. Kadir_53

Kadir_53 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ne steroidi aga yeni basliyan insan bile sterois kullanırsa vay halimize boyle islere girmeyin

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. aligalisali

aligalisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeş kendi hayatım kendi kararlarım sadece cevap verin

4. Ömer Önalan

Ömer Önalan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    steroidlerin tartışma formu değil burası

5. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    oxandorolone kas yapmaz yağ yakmaz sadece iştah keser bide trifosfot atp olaylarıyla güç verir asıl kullanımı diğer steroidlerin etkisini arttırmaktır tek başına para israfıdır aynı zamanda kaslardaki keskin hat oluşumunu sağlar sana tavsiyem sporda yeniysen kullanman boşuna illaki basıcaksan önceliklen yönetime diyorum beni bamlamayın çünkü bu konularda uzmanım arkadaşa rehber olucam.şimdi amac yağ yakımı ise clen ile t3 al bide oxandrolone kullan bazıları winstrol al der ama boş o sadece su atar ve ve karaciğere toksittir bu sana söylediklerimi alırsan omega 3 almayı unutma doktor kontrolünde yap t3 alıcaksan. bu şekilde clen kürü 10 haftadır 2 hafta kullan 2 hafta off şeklinde sana söylüyorum clen kalp kapakçığına zarar verir oxanddrolone 60 mg üstüne çıkarsan toksit etki yapar hiper tansiyon gibi ben tavsiye etmiyorum ama basıcaksanda dediklerimi kullan

6. aligalisali

aligalisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam alıcağım yere vücudumun fotoğrafını falan attım bana oxandrolone ve winstrol önerdi göbeğim gidermiş kas hatlarım keskinleşirmiş.Zaten günlük 60 mg üstüne çıkmam imkansız

7. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    winstrol su atar saticilar bisey bilmez sadece satar adamlar testo kürüne pregnly vs öneriyor resmen steroidin pctsi steroid winstrol kullanımı şudur sen %6 yağ oranında olursun ama istediğin o kuru görüntü yoktur o zaman kullanırsın sen bu işi çok bilinçsiz yapıyorsun idaa da ediyorum 1 ay sonra kan tahlili yaptır basmadan öncede tahlil yaptır hormonların kesin gider çünkü sen daha bu ilaçların neden nasıl kombine edildiğini bile bilmiyorsun dediğim kombini yap clen+oxandrolone al bu sana yeterlidir hem pct gerektirmez hemde hormonların bozulmaz yanındada omega 3 al bu 10 haftalık kürdür sonra en az 12 hafta off ver zaten bu kombin bitince yağ oranın 13 e fln düşer ama alt yapın yoksa vücut minnacık kalır

Son düzenleme: 6 Ağustos 2017
  8. aligalisali

aligalisali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam alt yapı derken kollarım yağlı olmasına rağmen iyi triceps ve biceps azda olsa belli oluyor sırtım ve kanatlarımda yağdan dolayı azda olsa gözüküyor.Clen ve Ox kullansam nasıl olur vücudum veya hacim kürümü yapmalıyım ? iri ve kaslı bir vücut istemiyorumda değil hani

Sayfayı Paylaş