Amix Nutrition Fat Burner

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kardanadam88 tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba ;

İnternette gezinirken böyle bir ürüne denk geldim ve merak ettim. Ben bu tarz krem yada jellere pek güvenen birisi değilimdir , spor salonuna düzenli olarak gidiyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum ama gövdemde ki yağlanmadan da muzdaripim. Bu ürünü daha önce kullanan var mı veya benzer ürünlerden fayda sağlamış olan birileri var mı ? Ne kadar güvenmesemde bu ürünlere , insan ister istemez "keşke" diyor. Sizler de bir bakıp incelerseniz belki işe yarayan bir üründür. Günde iki kere kullanılması tavsiye ediliyor , deri altındaki yağlanmayı ve ödemi azalttığından falan bahsediliyor.

Linkide paylaşıyorum ; http://www.amix-nutrition.com/products/96/fat-burner-gel-men

2. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Bizim haplardan aldığımız caffeine carnitine gutu kolayı sen cildine sürüyorsun sürdüğün bölgedeki yağları yakıyor :D böyle büyük bir firma bile saçmalıyor para kazancam diye :D

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Bana da pek mantıklı gelmiyor , zaten alıp kullanmışlığımda yok ama insanın aklına takılıyor...

Sayfayı Paylaş