Aminoasit+ Whey protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kazım kürşad tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kazım kürşad

kazım kürşad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba, ben 2 senedir fitness la uğraşıyordum ama optimum gold standard whey protein haricinde herhangi bir şey kullanmadım ve 6 aydır işe başlamam sebebiyle bıraktım sporu tamamen. Şimdi tekrardan başladım 2 aydır yapıyorum herhangi bir protein almadım, şimdi tekrardan protein ve aminoasit almak istiyorum. Protein de önerilen markalar
    Nutrade Premium Protein 2250 Gr,
    Dymatize Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Tozu 2275 Gr
    Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr

Sizce bunların arasından hangisini tercih etmeliyim ? Ayrıca aminoasit bundan önce hiç kullanmadığım için hangi aminoasit almam konusunda da kararsızım bir arkadaşım
    Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr ı önerdi ama sizin önereceğiniz başka ürünler var mı?

2. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi öncelikle vücut tipin,yağ oranın,kaç kilo olduğun,hedefinden bahsetmemişsin.
    Eğer ki yağlı bir vucudun var ise ıso-100 en doğru tercih olacaktır.Ama eğer ki yağlı vucudun yok ise optimum işini rahatlıkla görecektir.
    Benim tavsiyem amino yerine bcaa alman çünkü bcaa esansiyel amino asit olduğu içn vücudumuz üretemiyor ve yediğimiz proteinlerde amino aside dönüştüğü için bence extra aminoya gerek yok demiyeyim ama onun yerine bcaa daha doğru bir tercih olur BENCE.

Sayfayı Paylaş