Aminoasit tablet tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Koray_Aykut tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır hardline amino full kullanıyorum iyi de beslendiğim için olumlu etkisi oldu fakat kavi gıda yani hardline ın müşteri temsilcilerinin olumsuz 1-2 hareketi sebebiyle artık hardline kullanmak istemiyorum. Fiyat olarak çok da uçuk olmayan amino tablet markası önerir misiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:31 ----------

Gaspari Nutrition BCAA 6000 bu ürün fiyat olarak biraz uygun olsa alıp denicem ama hardline da 320tablet 80tl bunda 180tablet 80tl

2. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    gasparinin fiyatlari uygun indirimdeler uzun zamandir ben gaspari aminomax 8000 kullaniyorum memnunum ve 325 tableti 70 tlye indi en makul fiyat ve performans bence bu urunde

3. brhmcr

brhmcr Guest

BSN amino x, xtend, usp modern BCAA guzel urunler.

4. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    İkinize de teşekkürler. Kısa bir araştırma yaptım söylediğiniz markalar için.
    "gaspari aminomax 8000" bana uygun gibi görünüyor şuan için ama başka tavsiyelere de açığım :))

5. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate bcaa 12000 67 porsiyon çıkıyor ürünün içinden bir porsiyonda 6 gram bcaa var fiyatıda istanbula 80 ama nette 90-110 civarı dolaşıyor

6. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    aminomax 8000 bcaa acisindanda uygun icinde bcaa yi olusturan uc aminoasitten en onemlisi leucine yuzde otuz oraninda

7. mus7y

mus7y Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba spora tekrar başlayacağım daha önce pro ve amino kullanmadım bu sefer mhp a-bomb ve muscletech nitrotech aldım bunları nasıl kullanmam gerekiyor yardımcı olurmsunuz

8. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    arkadaşlar tavsiyeler üzerine gaspari aldım 350lik kutu bsnmarketten.
    yalnız aklıma takılan bir durum var; kutu kötü kokuyor, hapların üzerinde sarı oluşumlar var küf gibi mantar gibi.
    birkaç yıl önce hardline tabletlerden 10-15tanesi kutuda kalmıştı 1yıl kadar sonra farkettiğimde açıp bakınca sarı sarı lekeler görmüştüm ve gasparinin kutusundakinin aynı bir koku vardı.
    ürünün jelatininin alt kısmında hafif silik şekilde 2014 yazıyor son kullanım tarihi.
    acaba ürünün normal hali mi bu yoksa geri iade mi etmeliyim?

9. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    cok guzel kokan tablet yokdur zaten urunun normal uzerindeki minik minik sariliklar icindeki maddeden kaynaklaniyo garip bir kokusu oldugu dogrudur

10. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    hardline da koku veya benzeri bir görüntü yoktu o yüzden aklıma takıldı bir de sahtecilik çok yaygın olunca ülkemizde bir danışayım dedim.
    teşekkürler ;)

Sayfayı Paylaş