AminoAsit -MegaForte mi Başka bir Amino mu-

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EdgeVII tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar,daha önce başlık açmıştım lakin benim almanyadan supplement işi yalan oldu. Megaforte ile ilgili ikinci başlık içinde affınıza sığınıyorum.

Bir tanıdıktan 175lira gibi bir rakama 500gram weider premium whey + 1 kutu amino forte almayı düşünüyorum.
    Supplementlerin mucize yaratmadığını biliyorum lakin mega forte forumda ve sitelerde ürün yorumlarında diğer aminolardan 1-2 adım önde olarak yer almış.

Mega forte alırsam sadece antreman günleri kullanıcam buda haftada 3 yada 4 gün demek, 3 günden 7 hafta, 4 günden 5 hafta gidicek.
    Wheye 50 lira desek 125 liraya performans olarak diğer aminolarla karşılaştırdığımızda mega forte almam doğrumu olucaktır? Yoksa daha başarılı bulduğunuz amino asitler varmı?
    Aslında ürünleri bugün alıcaktım ama son bir üyelerin görüşlerini almak istedim. Özellikle mega forte kullanan arkadaşlardan yorum alabilirsem çok leziz olur.
    Teşekkürler iyi sporlar.

Not: Eğer tavsiyelerde yardımı olucaksa, 300gram optimum creatine ve 5lbs optimum whey protein,multivitamin ve bir ihtimal pre-workout ürünü ile desteklemeyi düşünüyorum kombinasyonumu.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Mega forteyi 125 tl gibi bir rakama alacaksan yani o rakama gelecekse kaçırma al derim. 125 tl ye o içerikte o kalitede kendini kanıtlamış bir ürün bana kalırsa zor. Ve bu ürün likit bir amino

EdgeVII bunu beğendi.
  3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkürler kauss, başka tecrübesini paylaşıcak arkadaş varmı acaba

4. brhmcr

brhmcr Guest

Mega forte benim cok begendim bir urun.SAhsen boyle bir urunu cutta kullanirdim ama tabi bulk icin de olur.

5. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Tam olarak bulk yapıyorum denemez aslında,amacım minimum yağlanarak 3er gram 5er gram kas inşa etmek,şubat gibi diete girerken ne kadar az yağ o kadar iyi sonuç :)
    Sanırım 1 kutu daha alıcam şubata saklamak için :)

6. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Amino Magic a bi bak derim

Sayfayı Paylaş