Aminoasit önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Destroyer2 tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandır bcaa ve glutamini kullanıyorum simdi de aminoasit kullanmaya karar verdim seçeneklerimi 4 e indirdim fakat 4 u arasından bir secim yapamadim.Yardım ederseniz sevinirim.Bu arada gaspari bcaa 6000 ve mhp glutamin kullanıyorum.Amino asit kullanırken de bunlara devam etmeli miyim?

Dusundugum aminoasitler twinlab likit-cytosport amino-weider mega forte-bsn amino x.

Weider cok pahali oldugu icin onu alirsam bcaa ve glutamin alamam maalesef fakat digerleri icin gerekliyse kullanabilirim.

EDIT:Baska marka önerilerine de acigim.

Son düzenleme: 15 Eylül 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

BSN amino-x, weider mega fort veya scivation xtend.

3. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    scivation xtend e sadece glutamin ve bcaa içermesinden dolayı cok sıcak bakmıyorum bunları ayrı ayrı daha yuksek dozlarda alabilirim.Peki önerdiginiz diger amino asitlerin yanina bcaa ve glutamin eklemelimiyim? 1.5 yıla yakın spor gecmisim var.1.85 boy 81 kiloyum, yag oranım %12-13 civarında belli bir kas kütlem var yani.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Daha yuksek dozlara gerek olmadigini dusunuyorum, sahsen bugun alacak olsam xtend veya aminox alirim. Arti ekleme yapmam.

Sayfayı Paylaş