Amino+protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mko tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mko

mko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buna benzer biçok konu açıldı, takip ediyorum fakat ben biraz daha farklı şeyler ekleyeceğim. Yaklaşık olarak 3buçuk yıldır fitness yapıyorum ancak düzenli olarak sadece 6 aylık periyotlarla. yani 5-6 düzenli yapıp ara veriyorum 4 ay falan.zaman kısıtlığından dolayı. 5 ay snra düzenli olarak tekrar yapmaya başladım. hocayla konuştuk. amino + protein tozu önerdi. haftada 4 gün çalışmam var ancak düzgün beslenemiyorum(öğrenci olduğm için). ikisini birden alıp kullanmam doğru olur mu? bu sene biraz hacim kazanmak istedim bu nedenle supplemente karar verdik. 1.74m boy 65 kilo ağırlığım. sizce almam doğruysa ne marka ve hangi sıklıkta kullanmalıyım?

bir de şöyle birşey çıkmış, yeni sanırım: Ultimate Nut. Iso Mass Xtreme Gainer
    açıklaması da şöyle :
    Hepsi bir arada yağsız kas geliştirici: Whey Protein, 6 Farklı Kreatin, Cla-Omega 3, Vitaminler, 4 Farklı Glutamine, Nitrik Oksit, Bcaa, Betain & Enzimler.

acaba nasıl bir ürün? bilgisi olan ve bana uygun olup olmadığını söyleyebilcek olan varsa yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2. mko

mko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yazmadığına göre sorunu pek iyi anlatamadım sanırım. daha yalın anlatayım.
    5 ay aradan sonra fitness a tekrar başladım.daha önce supplement kullanmadım. hacim kazanma amaçlı haftada 4 gün çalışıyorum. hoca amino+protein tozu önerdi. öğrenci olduğum için öğün saatlerim düzenli değil. sizce ne kadar faydası olur?

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    amino ve protein tozu biraz fantaziye kaçar ikiside aynı şey bunun yerine creatine+protein alsan daha yaralı olurdu hem kiloda aldırır...bence protein ve aminonun yan yana olması gereksiz sitedeki çoğu kişi buna katılacaktır

4. mko

mko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işin kitabını okumadım sonuçta ama amino kas yakımını önler, protein daha geç kana karıştığı için kas hacmini arttırır gibi yorumlar var.yani aynı anda alındığında kas yakımını önleyip hacim arttırma gibi sonuç veriyormuş. bana da aynı anda alınması mantıksız geldi ama hocanın da bi bildiği vardır sanırsam :)

Sayfayı Paylaş