Amino asit zehirlenmesi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Faondas tarafından 10 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Faondas

Faondas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler şimdi 3 gün önce supplementlerden big joy glutamin 120 kapsül ve skitec mega arjinin aldım . İlk gün arjinin kullandım 1 kapsül zaten servis başına 1 kapsuldu ama yatmadan önce uyutmuyo forumlarda yatmadan önce alın diyenler var. Ama uyuyamadım 1 2 gün. 2. Sorum da şu 2 gün önce arjinin ve glutaminden ikişer kapsül sütle birlikte aldım yatmadan ve doğal olarak uyutmadi yine ,keşke sadece uyutmasaydi sabaha kadar uyuyamadım sonra akşama doğru sağ gogsumun üstünde bir ağrı başladı bir bilsen acayip bir ağrı sanki bıçak girmiş gibi .bol su içtim 2 gün geçti şimdi pek ağrı kalmadı kapsüller duruyor ama icsem mı bilmiyorum glutaminden oldu galiba anlamadım bide sütle içtiğim için mı oldu acaba yaşım 18..

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Arjinin'in uyku kaçırma gibi bir etkisi yok fakat nitrik okside dönüştüğü için kan dolaşımını hızlandırabilir ve bu uyku kaçırabilir. Glutamin ile beraber sütün de sandığınız gibi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Yani paniklemenize hiç gerek yok.
    İyi günler.

3. İrfan Polat

İrfan Polat Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Supplementler
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

İki ürün beraber kullanımı sizin için herhangi bir dezavantaj sağlamaz. Bunun haricinde glutamin gece kullanılması durumunda growft hormonunu tetikleyecek büyümeyi olumlu yönde etkilemektedir.
    Arjinin ise damar genişliği sağlayarak kan dolaşımını hızlandırması durumunda ve aynı gün içinde ki kafein alımınız fazla oldu ise uykunuzu biraz daha açmış olabilir. Bu bir sorun değildir ürünün nomal reaksiyonlarındandır diyebiliriz.
    Gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

4. Recep oz

Recep oz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba mega arjinin aldim. Spora gitmeden önce 2 kapsul ictim vede ac karinla. Yanlis bilgilendirim sonradan fark ettim. Spordan sonra göz bebeklerim buyudu fark ettigim bide halsizlik ve gögsümde ufakbi agri mevcut. Benim sorum vede korkum kan zehirlenmesi gibi bir durumla karsilasma olasiligim varmi. Veya en yakin saglik kurulusuna gideyim mi ?

5. csu

csu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Türkiye
    Hastaneye gidip göğüs hastalıkları bölümüne görünmeyi de düşündünüz mü ?

6. Recep oz

Recep oz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hastaneye gitti gastrolojiye mide intihabi oluşmuş. Hap tedavisine basladim yavas yavas duzelme var. Ama gözdeki problem ayni isiga bakamiyorum. Randevum var yakin zamanda bakalim doctor ne dicek yine bilgi verirrim burda sizlere.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Aralık 2017 ---
    Arkadaslar arjinin veya her hangi bir suplemen kullanirken dikkatli olun derim herkeste ayni tepkiyi vermiyor. Mesela arkadasim 3 tane arjinine birden iciyor yanim da adam ta tik yok. Ama ben rahatsiz oldum. Bir arkadasim da var bcaa iciyor alerji yapiyor. Bende sikinti olmuyor bu bir örnek. Kullanmadan önce iyice arastirin dogru bilgilendirilin.

7. Neobir

Neobir Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Big joyun urunlerinden protein corbasini aldim gecenlerde, tavuklu aldim ama tavuk haric herseye benziyordu tadi igrencti bi paketi zor ictim midem bulandi birazcik digerlerinide cope attim.
    Not: Normaldr bardak corba bolca tuketiyorum. Tat konusundada cok ayrim yapan biri degilimdir.

Sayfayı Paylaş