Amatör Kickboks

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Emre Coskun tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emre Coskun

Emre Coskun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.

Boyum 180 Kilom 110
    Ben haftada 3 gün amatör kickboks ve kardiyo yapıyorum.
    Yani programım şöyle :
    Isınmak için 10 dakika hızlı tempoda yürüyorum
    Ardından 10-15 dakika kum torbasına set yumruklar atıyorum hocanın dediği şekillerde ( örn: sol kroşe sag direk sol kroşe 10 tekrar = 1 set , sol direk sag direk sol direk sag direk 10 tekrar = 1 set vb. ) en az 3 kere 10 set vurmadan bi kombinasyonu bırakmıyorum.
    Ardından 10 dakika airwalk ortalamanın üstünde bi hızla
    Tekrar 10-15 dakika kum torbasına yumruk
    Tekrardan airwalk yada bisiklet 15 dakika.
    Pazartesi ve perşembeleri programım böyle
    Salıları iste yumruk attıgım şeyleri tekmeyle değiştirin low kick atıyorum kilomdan dolayı daha ilerilere geçemedim :)

Bu antremanlardan önce zeroshot l-carnitine kullanıyorum 1 tüp. Diyet yapmaktayım ama harfi harfine uyamıyorum diyete ögrenciyim ve ailemden ayrı yaşıyorum bazen ugraşmak zor geliyor bazen ders yogunlugundan uyulamıyor ama daha önceleri günde 1-2 litre arası Cola zero içerken şimdi haftada 2-3 kutu ya düşürdüm ve bu konuda kendimi takdir ediyorum. Bu durum böyle 1 aydır gidiyor ve 5 kilo verebildim. Başladığımda 115 klioydum. Sizce kilo verim hızım iyi mi ? Yanlış bişeyler yapıyomuyum yada yardımcı olucak ne gibi önerileriniz var. Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Emre Coskun

Emre Coskun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu arada amacım maçlara çıkmak falan değil kilo vermem gerekiyordu ama sadece cardio yaparak çok fazla sıkılıyodum hem bişeyler ögreniyim hem kilo veriyim diye kickboks a başaldım. Hocayada bu durumumu anlattığım için kum torbasından başka bişey yaptırmadı hiç daha çok yeni olduğum için belki ileride yaptırıcaktır bilmiyorum :)

3. nisomory148

nisomory148 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende 180 81 kiloyum sorun olur mu acaba kickboksa yarın kayıt olmaya gidicemde

4. Emre Coskun

Emre Coskun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu arada yaşım 21.

5. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    durduğun hata şimdi kalk ve koşarak kick box salonuna git benden demesi 20 antrenmandan sonra yiyeceklerine dikkat ederek ilerlersen fit bir vücuda sahip olursun
    başarılar şimdiden :)

Sayfayı Paylaş